Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan milyen étellel illik...

Hogyan milyen étellel illik várni egy baráti vendéget aki még nem volt otthonunkban?

Figyelt kérdés
Akivel még nem beszéltél csak neten, milyen ételt tegyek elé egyszerűt vagy valami 4 fogásos ételt,netán hus ételt?

2012. márc. 3. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak a neten beszélünk és rögtön az otthonomba jöjjön? ilyen még nem volt és ezután se lesz. melegszendvicset adnék, ha nagyon éhes. vagy kifejezetten ebédre hívtad?
2012. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ukrajnábol jö 1 honapra de nem én szállásolom el csak látogatoba jö magyarba és elsö alkalommal ide jö hozzánk
2012. márc. 3. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mikor érkezik. Ha ebéd időben, vagy vacsora időben, illik meghívni őt. Ha délelőtt, vagy délután, akkor csak kávét, teát, üdítőt, valami rágcsálni valót, vagy szendvicset készíthetsz. Ebédre készíthetsz húslevest, pörköltet, vagy rántott húst. Ugyan ez mehet vacsorára is, leves nélkül.
2012. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
En rendes ebéddel vagy vacsorával várnám. De úgy, hogy õ se érezze magát kellemetlenül és én sem!
2012. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges 4 fogásos menüvel várnod, de valami finom főtt étel, ami nem túl drága, nem túl bonyolult, szerintem elég figyelmesség részedről. Egy töltött káposzta, vagy egy jó gulyás, tejfeles paprikás csirke nokedlivel. Ezek olyan jó kaják, magyarosak.
2012. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifejezetten ebédre, vacsira beszéltétek meg, akkor ahogy előttem írták, leves, pörkölt, édes + sós aprósüti.

Ha két étkezés közötti időben érkezik, akkor süti, kávé.


Egyébként célszerű lenne kifaggatni az ízléséről, ill. hogy tart-e, kell-e tartania valami diétát egészségi állapota miatt.

2012. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha délután érkezik én Töki pompost adnék
2012. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!