Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elkezdted már a nagytakarítást...

Elkezdted már a nagytakarítást? Ablak pucolás stb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 18:29
 1/9 dóriyyi ***** válasza:
85%
Nincs külön nagytakarítás. Minden hétvégén kitakarítok.
2010. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a hosszú hétvégére tervezem.
2010. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem kötjük időszakhoz.
2010. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig ünnepek előtt tartunk nagytakarítást. Vagy pl ilyenkor, mikor bejön a jó idő. A jövőhétre tervezem az ablakpucolást.
2010. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem de már gondolatban megterveztem. Minden héten van gyorstakarítás, ilyen nagyobb, meg mikor épp rámjön, kb három havonta.. utálom pfujj.
2010. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Húsvét előtt majd.
2010. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én folyton nagytakarítok. Asztmásak vagyunk, nem gyűlhet a por sehol. Havonta függönymosás, a polcok, szekrények tetejét, lámpákat, párkányokat hetente mosom le, a növényeket havonta zuhanyoztatom a kádban. A ruhásszekrényekben 2-3 hetente törlöm ki a polcokat (minden héten másik szekrényt, így nem olyan sok). A szobákban minden takarításkor benyúlunk a polcok/radiátorok mögé és az ágyak alá is. Két-három hetente az ágyneműtartó és a matracok is sorra kerülnek. Az egyetlen kicsit hanyagolható munka az ablakmosás lenne, de sajnos murvás utcában lakunk, elég egy autónak elmennie és fehér porréteg rakódik az üvegre. Így ezt is kénytelenek vagyunk max. 2-3 hetente lemosni.

Soknak tűnik, de már rutinosan szervezem a munkát és így igazán gyorsan végzek mindennel. Az ablakmosás pedig a férjem feladata :=).

2010. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Én minden hónapban csinálok nagytakarítást, ablakpucolással, függönymosással együtt. Hétvégente egy kistakarítás, havi egy nagy, plusz naponta felmosok mindenütt meg felporszívósok. Pici gyerekem van, folyton a földön játszik, na meg óhatatlanul elszór ezt-azt, most várom a második babát, plusz kutya is van a lakásban. Én így érzem azt, hogy tiszta a lakásunk.
2010. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ablakot majd az ünnep előtt pucolunk. Különösebben nagytakarítást nem csinálunk. Minden hétvégén porszívózunk,port törlünk stb.
2010. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!