Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosószóda mire való?

Mosószóda mire való?

Figyelt kérdés
Színes ruhákhoz lehet adni? Jobban kiviszi a foltokat ha a mosóporral használom? Mennyit érdemes belőle rakni?
2015. jún. 29. 04:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak mosószódával is kitűnően lehet mosni. Minden mosópor hatóanyag mosószóda. Csak illatosítják és keverik valamivel.

Én mindent mosószódával mosok, mosópor helyett.

2015. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! És tiszták a ruhák? Színeshez is lehet használni? Mennyiért szoktad venni?
2015. jún. 29. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is mosószódával mosok, plusz mosódió. Ecettel és mosóparfümmel öblítek. Folteltávolítás folttisztítósó és mosószappan, ha kell. Én nagyon meg vagyok elégedve velük.

Sötétekhez folyékony mosódiót használok, egyébként a világos szinesekhez kiváló. Sötétekhez is jó a mosószóda, csak kevesebbet tegyyél bele, én azért használok mosódiót, mert volt, hogy többe tettem bele, és egy picit az egyik ruhának kivette egy foltban a szinét, így tutibb a dolog. Ez csak az én figyelmetlenségem volt.:)

2015. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, hogy MINDEN mosószer hatóanyaga a mosószóda lenne, az tévedés. De a fehér pamutokat és vásznakat egészen jól lehet mosószódával, vagy mosószóda tartalmú mosószerrel mosni.

Kényes, finom, színes textíliákhoz, gyapjúhoz és selyemhez egyáltalán nem ajánlott, mert tönkreteszi ezeket!

2015. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!