Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen arányban kell megoszlan...

Milyen arányban kell megoszlania a házimunkának egy együttélő pár esetében?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 20:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Szerintem,ha összekötöm az életem valakivel az azt jelenti,hogy mindenben segítem legyen az bármi a párkapcsolatban.Manapság a nők egyre jobban kiveszik részüket pénz keresésben a karier építésben,ez így van jól.Egy fedél alat élünk tehát minden gond egy forme terhet ró az ott élőkre tök mindegy hogy mi az.Én utálok pórszívozni,de nagyon szivesen teszek-veszek a konyhában,bevásárolok és csinálom az ebédet vacsorát.Örömöm telik benne és a mosogatás és az egyéb nyügök sem szegik kedvem.Mind ez hozzá állás kérdése,az hogy valaki letudja a mapi teendőit azzal hogy hazaér a melóból és ledöglik,elnézi,hogy a párja kinlódik mindennel az here dolog,arra hogy tegyen valait nem kell kérni egy normális embert.
2008. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aranyszabály: Minél jobb vagy az ágyban, a párod annál többet vállal be önként a házimunkából!
2008. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nna, akkor én jó sz*r lehetek..............:-)))
2008. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!