Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért marad a mosógép tartályá...

Miért marad a mosógép tartályában az öblítő egy része mosás után?

Figyelt kérdés
Ahova az öblítőt kell tölteni az a tartály mosás után miért van tele vízzel és az öblítő egy részével?
2015. júl. 9. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni.
2015. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El van dugulva a cső, amin keresztül mosáskor a gép bemossa az öblítőt. Én hetente takarítom, akkor egy-két mosásnál jó, aztán megint nem. Nem tudom, mi van ezekben a koncentrátumokban, de vastag trutyiként leülepszik a csőben, undorító.
2015. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja, egyébként kézzel benyúlhatsz, kitakaríthatod, vagy ha nem mersz, ott az üvegmosó.
2015. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El van dugulva. Szedd le, és mosd ki
2015. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezen régen én is bosszankodtam. Szerintem azért lehet, mert koncentráltak ezek az öblítők és elzsírosodik idővel. Leszedni tudod és aztán kimosni az egészet. Ecettel próbáld, vagy ecet víz mosogatószer kombinációval. Én már ecettel és mosóparfümmel öblítek, azóta megoldódott a probléma.
2015. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért marad a tartályban az öblítő, mert minimum egy fél éve már ezt a részét nem takarítottad ki a mosógépednek.
2015. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitakarítottam ,ezzel kezdtem.Leszedtem a tartályt és kitakarítottam,amihez hozzáférek.Felültöltős mosógép.Egy jó ideje nem használtam már öblítőt mert a szárítógéphez nem kell,öblítő nélkül is puhák voltak a ruhák,de most kint szárítok és öblítő nélkül kemények voltak a ruhák.De nem sok öblítő kerül a ruhákra,többsége benne marad a gépben.
2015. júl. 18. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!