Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Samsung WF60F4E0W0W mosógép...

Samsung WF60F4E0W0W mosógép egyszerre engedi le a mosóport és az öblítőt?

Figyelt kérdés
A ruhákon alig érezni így az illatot, és nem lesznek puhák az öblítőtől. Daily wash és Synthetic programon is ezt csinálja, egyedüla Quick wash funkciónál jó... De nem lehet mindent azon mosni. 3 hetes a gép, kb. 15 mosással.Valaki hasonló helyzetben? Használati útmutató nem mond erről semmit.

2015. jan. 3. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha három hetes, akkor még bőven garanciális, hívd fel a szervizt. Nekem is volt samsungom, kellett is hívnom őket, mert ki kellett cserélni egy alkatrészt. Akkor azt mondta a szerelő, hogy vannak típushibáik, egyszerűen a nem megfelelő alkatrészek miatt, úgyhogy ők mindig mennek és kicserélik, hátha nálad is meg tudják oldani a problémát.
2015. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, pont ilyen mosógépet szeretnék venni...
2015. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyenem van, de nincs ilyen gondja. Az öblítő az utolsó fázásig a helyén marad. Vidd szervízbe.
2015. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, Euronicsben vettem, amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve, halk, tényleg minden oké vele ezen kívül. Remélem készségesek lesznek, és küldenek szerelőt, és nem kell becipelnem nekem, mint nőnek egyedül... :)
2015. jan. 4. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis, 10 kiló fölötti géphez minden szervizből kötelező kimenniük :D
2015. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) Remélem is, ha lesz eredmény megírom, hátha másnak is hasznos lesz! :P
2015. jan. 5. 08:51
 7/8 A kérdező kommentje:
No volt is a szerelő, elvileg mosószer adagolót kellett cserélni. Most már nem engedi le az öblítőt, de most meg a dobja nagyon motog mosás közben. Úgy értem, hogy ahogyan forog, kb. 2 centis kilengése van... Ez normális?
2015. jan. 19. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, enyhén mozognia kell, de nem 2 cm-et.
2015. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!