Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » H2O Mop Ultra takarító gépet...

H2O Mop Ultra takarító gépet rendelt már valaki? Tényleg olyan jó mint a TV reklámban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szertinem ezek olyan készülékek, amikről mindenki álmodozik, de senki nem vesz. Aki pedig igen, az nem azt várja, amit lehet tőle.

Én nem ezt, hanem a Monster kézigőzölőt vettem, de én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nyilván el kell vonatkoztatni a reklámtól, hogy rálehel a szerkezettel a mocskos csempére, és eltűnik a kosz, de akinek van rutinja a takarításban, úgyis tudja, hogy működnek ezek a dolgok.

2010. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző!Írd meg lécci,miben jobb,mint a tecsós "gőzpingvin"?Nagyon nézzük,de20ezr.amaz csak 6.Amit alulra kell önteni,mennyibe kerül majd,milyen kiszerelés,meddig elég???-köszi!
2010. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos fogalmam sincs. Egyrészt, én aukciós oldalon vettem fél áron:-), és nem volt használva, viszont olyan bigyó, amit az aljába kell önteni nem volt hozzá. Mást nem nagyon akarok beleönteni, nehogy tönkretegyem, de nem is kell. A tecsóssat meg nem próbáltam. Gondolom nem sok különbség lehet. 20ezret én sem adtam volna érte....
2010. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És azzal ami Neked van szőnyeget lehet tisztítani?
2010. márc. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!