Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tényleg olyan jó a SWIWEL...

Tényleg olyan jó a SWIWEL SWEEPER akkumulátoros seprű, mint a teleshopos reklámban?

Figyelt kérdés
Van tapasztalata valakinek ezzel a piros színű elektromos takarítóeszközzel kapcsolatban? Megosztaná velem?
2011. jún. 10. 11:30
 1/3 zics válasza:
Szeva, én jó ideig műszakisként dolgoztamTescoban, + Interben, hát csak annyit mondok, h ne vedd meg, és az ilyen összes teleshop-os termék sz@rt sem ér, egyedül még a gőztisztító, ami még jó dolog. (amúgy interben is nyomatják ezeket a sz@rokat)
2011. jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem szándékoztam megvenni, mert 15 ezret sajnálnék rá kidobni, csak érdeklődtem. De tényleg köszönöm, gondoltam, hogy mint a többi csodamasina ez is csak átverés. Gőztisztítóm van, nem TV shopos, az tényleg nem rossz dolog.
2011. jún. 14. 21:48
 3/3 AnneShirley válasza:
Én 11-ért vettem meg. Nem rendeltem, hanem az Intersparban is lehet ezeket kapni. Megmondom őszintén, hogy némi kétségekkel küszködve, de rászántam magam, és egyáltalán nem bántam meg. Persze van némi szépítés a reklámban, de nagy általánosságban mondhatom, hogy szeretem használni, mert tényleg fele annyi időt vesz igénybe, pl a konyhában, mintha sepregetnék, és nem is marad utána a sarkokban, és szegélyekben az a mérhetetlen sok kis izé, amit utána a felmosóval dobálsz jobbra-balra. Szerintem a porszívót nyilván nem helyettesíti, de ha azt veszed, hogy az ember minden nap nagyjából összekaristol az egész házban, persze van ahol többször is, akkor ez a kis gép nagyon jó. Nekem nincs vele gondom, nem bántam meg, hogy megvettem, a seprű azóta parkolópályán van. Szóval a kérdés, hogy tudsz-e, akarsz-e annyi pénzt áldozni rá. Mert könnyebb vele, az egyszer tuti.
2011. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!