Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnam kifeheriteni a...

Hogyan tudnam kifeheriteni a feher bluzomat amit a feherito elszinezett?

Figyelt kérdés
Van egy elegans feher bluzom amiben van ilyen atlatszo anyag is,ami elsargult . Probaltam haziszappannal ,mosoporral kitisztitani d nem sikerult. Vegso megoldasban feheritobe raktam 40 percre ugyan feher lett ,d a feheritotol meg ilyen piroskas szinű foltok lettek rajta. Nagyon ideges lettem! Es tolletek szeretnek segitseget kerni,hogy hogyan tudnam ezt eltuntetni,hogy ismet szep feher legyen! Koszonom valaszaitokat!
2015. júl. 25. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy, tönkrementek az anyag szálai
2015. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kifehéríteni nem fogod tudni, mert az anyaga változott meg.


Az egyetlen, amivel még használhatóvá tudod tenni, hogy befested valami erösebb színre (piros, bordó, pink, lila, kék, stb) Tudom, hogy nem feltétlen ezt akarod, de még midnig jobb, mint kidobni.

2015. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ez egy műszálas anyag volt, ami kölcsönhatásba lépett a fehérítővel és azért lett ez az elszíneződés.

valóban meg lehet próbálni átszínezni, mert kifehéríteni 100% h. nem fogod tudni semmivel sem. viszont mivel műszálas anyagú, lehet h. az átfestés sem lesz tökéletes.

viszont egy próbát megér.... hátha

2015. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy nem minden feher ruhat szabad feheritobe rakni. Most beaztattam ecetes vizbe es ugy hagyom ejszakara,meglatjuk hat e valamit?! Remelem igen!
2015. júl. 25. 18:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült!:)
2015. júl. 26. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!