Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet régi fürdőkádat...

Mivel lehet régi fürdőkádat kifehéríteni flóraszepten, miegymáson túl?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 07:11
 1/8 anonim válasza:

Én azt hallotta, hogy kólával kell dörzsölgetni meg esetleg áztatni benne, mert a kóla savassága lemarja a dolgokat. Állítólag jobb min a flóraszept.

Nem tudom, sosem próbáltam, csak egy fórumon olvastam véletlen.

2013. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Első vagyok

[link] itt a végén szintén ír a kóláról

Az eredeti cikket már nem találom, de szerintem ez is elég meggyőző :) Persze nem a drága Coca colát kell venni. Valami olcsó tesco gazdaságos is jó lehet szerintem. de ebben sem vagyok biztos.

2013. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ecettel . Önts bele,és hagyd úgy egy kicsit .Ha kell,ismételd . Én multkor amikor tisztítottam a tusolóm ajtajait , és lefolyt a szavo , akkor az aljából szépen leszedte a sárgás foltokat is : [link]
2013. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A citromsav a leghatásosabb, én ezzel szoktam.
2013. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uccsó jól mondja.
2013. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bref 6X. Elvileg Wc-tisztító, de mindent szépen le lehet vele takarítani. Ha érzékeny a bőröd, húzzál gumikesztyűt! Krómozott felületre nem szabad tenni, mert lemarja.
2013. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vízkőoldóval neki ne ess!!!!!!


Citromsav vagy foszforsavas vízkőoldóval próbáld meg, ezek nem marják meg a felületet, de szépen tisztítanak.


A márkás vízkőoldók megmarják és később sárgás lesz és matt, hamar fog koszolódni.

2013. okt. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ki fogom próbálni mindet!Ez a cola dolog nagyon durva...sokan isszák... gyerekek is
2013. okt. 30. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!