Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem tudom eltüntetni a nadrágo...

Nem tudom eltüntetni a nadrágomból a kínai-ruha-szagot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vettem egy rövid farmernadrágot, kimostam kétszer (egyszer géppel, egyszer kézzel) jó minőségű, elegendő mennyiségű mosószerrel, öblítővel, de az a jellegzetes szag megmaradt. (Tudjátok, azoknak a szereknek a szaga, amivel átöblítik a ruhákat, hogy ne penészedjenek, stb.)

Így nem valami kellemes érzés viselni... Hogyan lehet gyorsan megszüntetni a szagot? Vagy még néhány mosás és már csak múló emlék?



2015. aug. 5. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem műanyag termékből (annak is hasonló szaga van) kijött úgy, hogy kint erkélyen szellőzött közben meg fújtam cipő szagtalanítóval.
2015. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áztasd be ecetes vízzel mosás előtt, minimum két órára.
2015. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ecetes víz nem fakítja meg a színét?
2015. aug. 6. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fakul az ecettől, ellenkezőleg, tovább tartja a színét.

Nekem volt egy neon rózsaszín nadrágom, és azt áztattam ecetben havonta, hogy szép maradjon

2015. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!