Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kezdhetem elölről a mosást?

Kezdhetem elölről a mosást?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hol járt az eszem, de bepakoltam a ruhákat, és elfelejtettem bármit is beleönteni a mosógépbe :D

Most sima vízzel megy a program. Megállítani nem lehet.

Esélytelen, hogy esetleg maradt az előzőből benne egy kis mosószer és kimossa? :D


2015. aug. 6. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
esélytelen..mosd ki újra. velem is előfordult már.
2015. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Miért is nem lehet megállítani?
2015. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Simán le lehet állítani, szerintem, csak még sosem próbáltad.
2015. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Meg lehet állítani. :) Ha másképp nem tudod, áramtalanítsd. Aztán húzd ki a mosószeradagolót, töltsd fel és indítsd újra.
2015. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

#2: Mert olyan a mosógép. Ilyen biztonsági cucc, le kell mennie a programnak, ki a víznek, eltelik 3 perc s csak utána nyílik az ajtó. Mintha ilyesmit csinálna a mienk, még sosem akartuk kinyitni közben.


Szerintem is mosd ki újra, bár ha nem voltak különösebben piszkosak és komoly okod van a nem újramosásra (jó, költséggel jár), felőlem próbálkozhatsz :) Valamit a víz is ér, fürdeni és takarítani is lehet szer nélkül, biztos a ruhák is tisztábbak lesznek valamivel. Hogy ez mire elég...? Azt nem tudom.

2015. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is már jártam így, nem mostam újra. Nem tűnt piszkosabbnak a ruha, csak nem volt semmi illata.
2015. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Ez mitől gyermekvallalas kategoria?

2. Olyan mosógép nem létezik, amit nem lehetne leallitani

3. Engedd le a vizet, tegyél bele mososzert és indítsd el ujra

2015. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

5!

Kinyitni és megallitani mondjuk nem ugyanaz.

2015. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ténylegesen koszos ruhát mosol, akkor felesleges újramosni. Ha meg tényleg koszosak voltak, akkor úgyis látni fogod, hogy kell-e neki még egy mosóporos mosás.
2015. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztának tiszta lesz, max. nem lesz jó illata. Ha csak izzadt pólókról van szó, akkor nem gond, szerintem. Ha koszos munkásruha, akkor ez kevés lesz. Ha tiszta lett, de az illata hiányzik, akkor egy sima öblítésre még beállíthatod mosás után, és öblítővel átforgatja.
2015. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!