Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik még valahol bármilyen...

Létezik még valahol bármilyen csomagolásban, akár internetről rendelhető Kék Lenor (spring) a régi illattal?

Figyelt kérdés

Esetleg a "német" spring lenort próbáltátok? Egyszerűen nem találok semmi olyan öblítőt, amit el tudnék viselni a ruhákon, pedig már töménytelen fajtát, illetve márkát kipróbáltam. :(

Amennyiben Nektek sem tetszett az új illat, mire váltottatok?

Köszönöm szépen 😊



2015. aug. 18. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Nekem sem tetszett az. Konkrétan ázott-döglött-macska szaga van a ruháknak. A neten olvastam egy csomó véleményt az új illatokról, mindenki szidta.

Én Coccolinora váltottam, többet nem nyúlok Lenorhoz, nagyon nem jönnek be.

2015. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is azt mondtam a férjemnek, hogy macska szagú, nézett is furán .. :D Nekem a coccolino sem az igazi. :(

Köszönöm a válaszod!

2015. aug. 18. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Én Németországban élek, és utálom a kék Lenort, valami gusztustalan szaga van. A sárgának is.


Amik viszont nagyon jók a Lenortól azok ezen a képen a középső + a bal oldaliak:

[link]


A jobb oldaliakból a szélső kettő ok, de a többi szörnyű.


A kedvenceim egyébként az arany, a rózsaszín és a fehér (pamut), valami isteni, intenzív, finom, édes illatuk van.

2015. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!