Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gáztűzhelyet vennék. Honnan...

Gáztűzhelyet vennék. Honnan tudom, hogy adott tűzhely vezetékes gázhoz vagy palackoshoz való-e?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezt ahol veszed, megmondják, de pl. van hely a palacknak a palackosban.
2015. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Netről rendelném. Ott semmi leírást nem találtam.
2015. aug. 21. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Az újak mind földgázhoz készülnek , ez a papírjukon fel van tüntetve . Akad olyan amelyik hátulján át kell fordítani egy pöcköt mihez használják . PB átállásnál a gázrózsa szelepeit kell kisebb furatúra cserélni (újakhoz adnak) és a reduktorral kell ellátni .
2015. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még nem kellett vennem soha, ezért vagyok tanácstalan. Most földgázunk van, de ahova költözöm, ott nincs. Úgy emlékeztem, hogy egy tűzhely csak egyféléhez jó a nyomás vagy valami más szabvány miatt. De tényleg az lenne a legpraktikusabb, ha állítani lehetne egy karral vagy valamivel. Akkor jó, ha már ilyenek. Köszi
2015. aug. 21. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában földgázhoz készítik elő, de szoktak adni hozzá PB-hez való fúvóka garnitúrát.
2015. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ami nekem van azon tudtommal nem kellett állítani semmit csak a fúvókákat kellett kicserélni, de azt adták hozzá.
2015. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Atszerelik tenyleg. Foldgazas az alap altalaban
2015. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Brightness válasza:
Szia, én tavaly vettem, alapból városi gázhoz voltak felszerelve a fúvókák, de adták hozzá a palackhoz való garnitúrát is.
2015. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyiméknàl nincs földgàz de mivel minden ùj tűzhely földgàzra van előkészìtve. ezért amikor jött a szerelő üzebe helyezni garanciàhoz kötelelező akkor àtalakitotta palackosra fùvòka csere melett csatlakozòt is kellett a reduktorhoz. Ha jòl tudom legtöbbön 2földgàz csatlakozò van jobbròl balròl is beköthető legyen ne kelljen flexi csovet
2015. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!