Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tisztítsam meg a kutyasző...

Hogy tisztítsam meg a kutyaszőrtől a plédemet?

Figyelt kérdés
Van egy 100% poliészter plédem, amit valaki véletlenül lerakott a kutyának, így most tiszta kutyaszőr. Átporszívóztam aztán kimostam, de csak nem akar teljesen eltűnni róla szőr. Valami jó tipp, hogy azon kívül, hogy egyenként leszedegetem róla, hogy lehet megtisztítani?

2015. aug. 28. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nedvesített kézzel le lehetne söpörgetni.Esetleg kirázással, vagy ruhaszöszölős kefével.
2015. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyen hengerrel szoktam a ruháról leszedni a kutyaszőrt meg egyebeket:

[link]

Nem drága, meg egyébként is jól jön a háznál. Ha elkenődik a ragasztós lap, akkor le lehet húzni a felsőt, 20 vagy 25 lap van rajta, egy lap két nagyon piszkos ruhához elég.

2015. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Nagyobb teljesítményű porszívó (kiürített porzsák, csak a csővel), vagy ha van a környéken mosoda, akkor egy kör a szárítógépben néhány teniszlabda társaságában.
2015. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!