Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beszáradt vér kiszedése?

Beszáradt vér kiszedése?

Figyelt kérdés

Voltam táboroztatni, persze pont első nap jött meg. Mivel semmi időm nem volt, nem tudtam beáztatni, pluszban mivel akkor még nem ismertem annyira többieket, ciki lett volna kirakni a bugyimat száradni.

Itthon már nem akar kijönni a vérfolt

Mi a megoldás?

Ecetes ollón kívül?


2015. szept. 3. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nitrohígító
2015. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

drogériákban kapható (meg talán abc üzletekben is) egy kis zöld háromszögszerű flakonos tisztítószer Dr.Beckmann a márkaneve. Sokféle van belőle, van külön olyan is, ami a vért is kiszedi. Én már használta és valóban jó.

Itt egy kép róla, hogy mit is keress: [link]

2015. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 edina199619 válasza:
Én azt olvastam hogyha sós vízbe áztatod majd mosószappannal kicsit átdörzsölöd és utána mosod ki akkor kijön ...nekem ki is jött de nekem friss volt
2015. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem tudom mivel mosol, de nekem sima mosóporral kijön a mosásnál
2015. szept. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ELső 3. válaszoló köszi :)

4.: ezzel aztán semmit se segítettél, mint olvashattad, nekem nem jött ki. Neked is 10 napig volt beszáradva?

2015. szept. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!