Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan jelölik a mosogatógépek...

Hogyan jelölik a mosogatógépek mosási hatékonyságát? Jelölik-e? Nem az energiaosztályra utal a kérdés?

Figyelt kérdés
Mosogatógépet szeretnék venni, de eddig nem találtam utalást arra, hogy lenne-e mérve a mosogatógépek mosási hatékonysága. Jelölik az energiafogyasztást, vízfogyasztás, de nem találtam egy mérőszámot, ami azt mutatná, hogy adott szennyezettségű ruhából milyen hatékonyan távolítja el a foltokat. Van egyáltalán ilyen mutatószám, vagy jelölés?

#mosogatógép #mosási hatékonyság
2015. szept. 19. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

mosogatógéppel edényt mosnak. ruhát pedig mosógéppel.

a foltokat nem a mosógép távolítja el, hanem az adott mosószer v. folteltávolító szer. így ilyen jelölés nem létezik.mosószerek hatékonyságát szokták tesztelni, ilyent talán találsz. régen az öblítő és visszamaradt mosószermaradékokat vizsgálták a mosógépeknél, ilyen tesztről olvastam.

2015. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!