Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jó valamire a tecsós folyékony...

Jó valamire a tecsós folyékony mosószer?

Figyelt kérdés

Koleszos vagyok,a csóróbbik fajtából.Hétköznap mosnék legalább heti 1x...zoknit,trikót alsót,pólót.

Néztem a TS(teszkó színes)folyékony mosószereit,alig több,mint 200 ft literje.

Használja valaki,aki valamennyire meg van elégedve vele,vagy nagyon gáz? (Persze ennyiért azért nem várok csodát.)


2015. szept. 19. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Amire kell arra bőven okés, kimossa a foltokat, maximum nem az olajfoltot, de ennyi. Senki sem fogja megmondani, hogy milyen mososzerrel mosol.
2015. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

...és mem nagyon büdös? Állítólag az olcsók nem hogy nem illatosak,hanem egyenesn rossz szaguk van.

Szerintem öblítőt nem fogok használni.

(10.-s fiú)

2015. szept. 19. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz szaguk semmiképp sincs, inkább semleges.
2015. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én is olyannal mostam koliban, nincs semmi szaga a ruhán.
2015. szept. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Évek óta mosok vele, igaz mi max megizzadunk a ruhában, max leeszük :D

Teljesen jó, semleges illata van, ha simán mosok, csak tiszta ruha illata van, amúgy meg öblítőt használok.

2015. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!...még annyi kérdésem volna,hogy melyiket vegyem,ha jól néztem két,vagy három fajta van.
2015. szept. 20. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Én a kéket veszem, az univerzális, bármelyik ruhához jó.
2015. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Mondjuk így kissé megállapodva inkább Arielt veszünk, amikor akciós nagyon, lehetőleg nem egyet-kettőt. De nagyon jók a tescos folyékonyak, azon az áron meglepően kiadósak, és full rendben van az illata. A kékét még szeretem is.
2015. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jók ezek a saját márkás szerek is. Én pl öblítőt a dm-ben veszek, párszáz forint, tök jó, és enyhe natúr illata van. És olcsóbbak mint a neves szerek.
2015. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!