Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Élettársam szerint a wc-t...

Élettársam szerint a wc-t csak úgy lehet rendesen takarítani ha leszereljük az ülőkét és úgy tisztítjuk. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Szerinte ez nem takarítási mánia. Szerintem meg igen.

#takarítás #mánia ez?
2015. szept. 21. 13:45
1 2
 11/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Havonta leszedni? Bocsi de mitől szennyeződne el annyira? Pár évente elég ha amúgy törölve van.
2015. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én két hetente áttörlöm fertőtlenítővel alul-felül mindenhol. Néha már ezt is mániákusnak érzem, de most megnyugodtam. :)

Igaz, hogy a wc lehúzásánal a nem feltétlenül tiszta víz csapódik ide-oda, de ezért szerintem bőven túlzás minden takarításnál leszedni az ülőkét, nem is erre lettek kitalálva. Egy olyan wc, ami rendszeresen van takarítva, a csavar alatt nem fog fertőző baciktól burjánzani.

2015. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Két kisfiam van, nem mindig úgy alakul a dolog, ahogy ők eltervezik, ezért én leszedem és lemosom, 3-4 hetente.

Ez még nem jelenti azt, hogy nincs rendszeresen takarítva, VAN, kell, muszáj. Azt sem jelenti, hogy másnak is így kell tennie, én így érzem tisztának.

Nem vagyunk egyformák, ki így, ki úgy és ez így jó :)

2015. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 brampton válasza:
az oreg fogkefeket el kell tenni azzal ilyen nehezebben hozzaferheto helyet mint a csavar kornyeke nagyon konnyen ki lehet tisztitani
2016. szept. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!