Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gázolajszagú az új szőnyeg,...

Gázolajszagú az új szőnyeg, mivel szagtalanítsam?

Figyelt kérdés
Csak akkor érzem, ha közelről szagolom, tehát a szobát nem árasztja el, de éppen eléggé zavar, már csak a tudat is... Segítség! Tipp, ötlet?

2015. szept. 23. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdemes kitisztíttatni, avagy kitisztítani, majd valamilyen szagtalanító spray-vel befújni.

Nekem a beivódott cigi szagot kivette a sanytol márkájú fertőtlenítő és szagtalanító spray a kanapéból. Igaz rá is áldoztam pár dobozzal.

Azt hiszem vannak olyan szőnyegtisztító porok/habok is, amik szagtalanítanak, érdemes rászánni az időt és egy nagyobb áruházban végig olvasgatni mi mire jó.

Én ebben a spray-ben nagyon kellemesen csalódtam, nem fűztem hozzá túl nagy reményeket.

2015. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!