Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen "szerrel" tudnám...

Milyen "szerrel" tudnám kiszedni az autóülés-kárpitból a zsírfoltot? Tudatlanul nem merek hozzáfogni, félek, hogy nagyobb bajt teszek, elkenem a foltot nagyobbra.

Figyelt kérdés
A gyermekemet akartam meglepni egy vasárnapi ebéddel, figyelmetlen voltam és az ülésre - új autó :-( - kifolyt egy kis sült zsíros lé.
2015. szept. 30. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ultra Derm paszta. Valahol, nem feltűnő helyen egy pici darabon próbáld ki előtte.
2015. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem ez nem is jutott eszembe. Sebbenzinben gondolkodtam. Tudnál segíteni, hogy hogyan kell használnom? Megköszönném a segítségedet.
2015. szept. 30. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Autómosó autókozmetikai részlegében néhány ezer forintért vadiújra varázsolják neked a megfelelő szerrel és a megfelelő profi technikával.

Én lennék a legjobban meglepve, ha házi módszerekkel neked sikerülne. De ha valóban sikerülne, írd meg légyszíves, és nyilvánosan megkövetlek...

2015. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közönseges mosogatoszer. (vagy minden olyan szer, ami zsiroldo)

Egy pcit mosogatoszert teszel a szivacsra es ranyomkodod a foltra. Picit hagyni kell, majd tiszta vizzel, szivaccsal fel kell itatni.

2015. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!