Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 2 kérdés! Több éve leégett...

2 kérdés! Több éve leégett edényt hogy tudnánk megtisztitani? Vagyis több éve folyamatossan égett rá a zsir meg hasonlók az aljára. És mára már minimum 1cm-es fekete réteg van az alján.

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:
A második kérdés is hasonló.Csak gáztüzhelyröl van szó.Azon van több réteg ráégett szenny.:(
2010. márc. 15. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél hidegzsíroldót és azzal próbáld, meg szerintem vékonyíthatod előtte késsel.
2010. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 centi???

Akkor oda a drótkorong kell.

2010. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az edénybe önthetsz melegvízben feloldott mosószódát (jó töményen) és abban áztathatod.

A hidegzsíroldók közül nekem a Welldone jött be. Feltétlen használj hozzá gumikesztyűt!

2010. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%
Hihetetlen lesz egy kicsit, de működik: önts rá coca-colát. Az még a WC-ről is lemarja a vízkövet, nagyon sok helyen motorblokk tisztítására is használják, és Amerikában például a rendőrök is azzal oldják fel közúti baleset után a vért az aszfaltról, a magas foszforsavtartalma miatt. Inni éppen ezért annyira nem ajánlott, de tisztítószernek ideális.
2010. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Kezcsokom(de kizarolag jelkepesen) annak, aki nalad foz, mosogat, takarit!

Ha az en konyhamban ilyen elofordulna, felgyujtanam azzal egyutt, aki olyan lusta, hogy ennyire elhanyagolja! A hatodik X-ben vagyok, van egy palacsintsutom, ami a nagymamame volt, ma is szivesen hasznalom, de soha ilyen problemam nem volt vele, ugyanis hasznalat utan el szoktam mosogatni! Csak TISZTA edenyben kezdek hozza a sutes-fozeshez! Nem gondolod, hogy a kerdes jellemez teged?

2010. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Engedj be minél több kóbor kutyát akonyhádba! Azok legalább rendet raknak! Egyetértek az előzővel!
2010. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kettönek!!!!!


Nem az enyémek az edények hanem hogy az anyós hozzánk költözött Ö hozta magával!!!!!


A többinek köszönöm!!!

2010. ápr. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!