Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukám tiszta takarító...

Anyukám tiszta takarító mániás, nagyon rossz természete van mindig engem szidalmaz és piszkál mert hogy én nem segítek neki semmit pedig ez nem így van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A hét elején àtmentem a legjobb baràtnőmhoz kb 2 órára de előtte itthon mindent rendbe raktam elmosogattam amit egy tinitol elvàr az ember.. semmi gond nem volt vele anya mondta hogy mennyek minden rendben volt... màma pedig egy olyat történt hogy delelott segitettem a tesomnak ( alsos gyakoroltam vele kicsit) megint ugyanugy elmosogattam elpakoltam mamanak segitettem ( mert mi egyutt lakunk, emeletes hazba ) ez délig tartott .. ebed utan elmentem különórára 5 kor ertem haza.

Este anya kerdi tolem hogy leportalanitottam e .. mondtam neki hogy nem nem is mondta hogy le kell .. elkezdett velem ordibalni hogy en semmkt nem segitek a baratnomhoz tudok futkozni egy lusta dög vagyok.. en erre elsirtam magam mert pont hogy az aprobb dolgokat nem veszi eszre ha mondta volna hogy portalanitsak le akkor azt is megcsinaltam volna egyszeruen elegem van.. mit tudnek csinalni ??

Visszafeleselni nem akarok de mar annyira elegem van hogy legszivesebben elmennek itthonrol .. es ez nem egyszeri alkalom hogy ilyenekkel piszkal.. :(

Legyszi irjatok tanacsot hogy mit csjnaljak vagy mit mindja neki mert mar tehetetlen vagyok

Meg a tanulasommal is allandoan zaklat hogy nem tanulok soha pedig 4-5 tanulo vagyok (8.osztalyban szerintem ez egyaltalan nem rossz)

Eléggé egybesuritettem a dolgokat remélem ertitek es legyetek szivesek segiteni! :(



2015. okt. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg, segítsen neked tanulni, biztosan jobb jegyeid lesznek.
2015. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A jegyeimmel igazából nincs olyan nagy baj.. de ez a takaritas ..elegem van😧
2015. okt. 29. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyesmi helyzet volt, aztán koleszos lettem, és örült, hogy látott, lecsökkentek a veszekedések. Válassz direkt messzi sulit továbbtanulni.
2015. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. okt. 31. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!