Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha valakihez takarítónő jár? Rossz feleségnek, anyának gondoljátok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 20:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%

Ha van egy feleség, aki a munkájából kifolyólag nem tudja a háztartást is vezetni, akkor sima ügy hogy takarítót alkalmaz.


Ha az egészsége nem engedi akkor is.

2015. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyszerűen csak nincs kedve a házimunkához, és van zsozsó a takarítónőre, tőlem akkor is mehet.
2015. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
85%
Azt, hogy nincs semmi ideje otthon rendet tartani, nagy hazban lakik es van arra penze eleg, hogy kifizesse. Nem gondolom, hogy rossz anya lenne emiatt vagy feleseg. Inkabb csak tenyleg sokat van tavol az otthonatol. Ami nyilvan nem kenyelmes eletmod.
2015. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Átlagos munkája van, 8-16:30 között, ügyfélszolgálat.
2015. aug. 8. 20:24
 5/38 anonim válasza:
85%
Anyukám sebész, így nem igazán ér rá takarítani, sem főzni, ezért van takarítónőnk, de amikor itthon van és ráér, akkor ő csinálja. Apukám sem ér rá sűrűn, mivel ő ügyvéd, és nem is itthon dolgozik, ezért kertész is jár hozzánk, a növényeket gondozni. Mindenki mondja, hogy miért nem csinálják ők, meg már túlzás, hogy takarítónő meg kertész is jár hozzánk stb, de a munkájukból kifolyólag tényleg nincsen idejük ilyesmire. Szóval szerintem nem gáz. :)
2015. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
9%
ugyan már,mindig voltak trehány lusta nők,akik mindig ráfogták a jaj de sokat dolgozomra,hogy kupiba él.utcán kalap madam phic a lakása meg hányás.Más nők is dolgoznak, gyereket nevelnek,és ha belép hozzá az ember van hová esetleg leülni,nem kell égnie.Hamar terjednek ám az ilyen hírek..te ott milyen kosz kupivan:))Aztán hordhatja a kalapját:))
2015. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
94%

anya vagyok, feleség. Itthon dolgozom. UTÁLOK TAKARÍTANI! nyilván megcsinálom ha kell, de ha nem fizetnek érte, ha tehetem inkább én fizetek. Nem csinálok nagy koszt kupit, vigíázok a rendre tisztaságra, és igen, jár hozzánk takarítás heti egyszer. De volt időszak, hogy heti kétszer jött, mert mégannyi időm se volt a meló, meg a kisgyerekek mellett.

Pont letojom ki mit gondol. A takarítás munka. Az ember választhat, hogy vagy csinálja magának, vagy csinálja más (is). Mi inkább fizetünk érte, és azt az időt is együtt töltjük a családdal. Én nagyon megbecsülöm, a segítőnket.


Ez a kishazánkban az asszony csak akkor jó feleség, ha suvickol , meg mártíranya.. ez nagyon keményen proli gondolkodásmód.


Az ember csinálja azt amit szeret, meg amihez ért.


Van házimunka amit sose adnék ki a kezemből, de nem mert kötelező főzni a családra, hanem mert szeretek főzni nagyon. A mosogatással nincs is semmi bajom, a portörléssel van. Azt csak akkor csinálnám ha fizetnének érte. :)


Hogy így sokak szerint én is rossz anya vagyok, mint akire a topikindító valszeg irigykedik, vagy képtelen elfogadni az életmódját annak a családnak? ki nem tojja le. Mindenki a saját háztartását igazgassa. Akiknek takarítójuk van, a takarító alkalmazásával nem ártanak senkinek. Úgyhogy, ezen agyalni, puszta irigység, meg pletykálkodás. Mindenki nézhet magába.

2015. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%

Felőlem akár háztartásbeli is lehet, ha van, aki eltartja, és fizeti a takarítónőt, miért ne?


Egyrészt, férfiről miért nem hiszik, hogy rossza apa, ha nem mosogat, másrészt, soha senkit nem hittem jobb embernek azért, mert takarít. Nem erény. Egy fos, muszáj dolog.

2015. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
19%
Ha olyan átlagos munkája van, ahogy írod, akkor kényelmes,netán lusta, nem akar a házimunkával foglalkozni. De ha a férjének ez nem gond, akkor tartson takarítónőt.
2015. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
70%

8 as, mert a férfiak nem piszkálják evvel egymást. A nők szertik önnön tökéletsségüket ilyen bezzegeléssel hirdetni. Hogy nálam élére van minden, meg a ygerekek is mindig pont ott pont akkor amikor kell, meg mindent megcsinálok énénénén....


aztán fujnak azokra a nőkre, akik közlik, hogy tojnak több ember helyett melózni, feladni a munkát, vagy a családi életet holmi álszent bezzegkék miatt.

2015. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!