Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Koszos, malteros munkás ruhát...

Koszos, malteros munkás ruhát hogyan mossam? Mivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom elég koszos munkát végez, építőiparban. Malteros, vakolat színező festékes, poros, koszos a ruhája... hány fokon, mivel mossam ki ezeket a ruhákat? Tudom, a malter, és a ráragadt színező nem fog kijönni, mert rászáradt, de a többi koszt mivel szedhetném ki? Köszi.


2015. nov. 1. 09:43
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Mosópor. Ennyi. Vagy valami ipari mosószerre gondolsz? Saját tapasztalat a munkaruhák is össeze tudnak menni úgyhogy nézd meg a címkén hány fok van. Nekem az új munkaruhám 40 fokon mosható címkéje szerint, 30-on lett mosva és még így is vagy 10 mosásig ment összefelé. Végül ami fel lett hajtva a szárából azt vissza kellett engedni.
2015. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Na annyit hozzá van olyan kosz ami nem fog kijönni, bizonyos idő után kopik is ez is koszosabb látszatot kelt, de van ami egyszerűen nem jön ki ha annyira koszos munkáról van szó. Attól még tiszta az ha ki van mosva. Nemrég dobtam ki egy portörlőt, befogtam egy fehér rongyot portörlésre jó puha volt hozzá. Egy idő után szürke lett, ki se jött belőle aztán kidobtam, csere.
2015. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. nov. 1. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!