Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hátitáskát lehet mostni...

Hátitáskát lehet mostni mosógépben? Vannak rajta csatok, zippzárok, kemény hátlap.

Figyelt kérdés
És cipőt, bakancsot? Zsákban?

2015. nov. 2. 08:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen lehet mosni, cipőnél arra nagyon kell figyelni, hogy 30°c felett nem szabad mosni, mert a ragasztás elengedi magát.
2015. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kemény hátlap préselt papírból van, annak annyi...
2015. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem papírból van. De nem is a táskát féltem, hanem a mosógépet. Nem megy tönkre a dob, ha rendszeresen táskát rakok bele?
2015. nov. 2. 09:17
 4/19 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam fordítani amelyiket lehet.
2015. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, en mar mostam. Alacsony höfokon semmi baja nem lesz. Tedd be egy parnahuzatba es ugy mossad öblitö NÉLKÜL!!!
2015. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értettem ezt a fajta kényelmet... Hátizsákot beáztatód néhány órára mosószeres vízbe, majd egy finomabb kefével átdörzsölöd és kitisztálod.
2015. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5-ös: Miért kell huzat és mért öblítő nélkül?
2015. nov. 2. 09:38
 8/19 TappancsMancs ***** válasza:
A kemény hátlap hacsak nem egy 50e Ft-os vagy drágább darab az kartonból van. Megszokták vonni fóliával is de a varrásoknál az se szigetelt. Kialakítástól függ bírja e a mosógépet. Amúgy meg honnan tudod hogy nem karton? Én alakítottam már át és az. Mert olcsó. Gondolom nem csurom sáros extrémtúrás zsák. Én úgy szoktam, hogy kefével a nagyolást és letusolom kifordítva majd kívül. Minek neki mosógép? Szerintem fölösleges.
2015. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

miért kellene beáztatni és kefével dörzsölni ősember módjára, mikor erre való a mosógép?

ha nem érted ezt a fajta kényelmet, akkor a ruhákat is kézzel mosod?

mert a farmernadrágod gépben mosása is egyértelműen csak kényelmi megoldás, hisz kézzel is meg lehetne oldani!


semmi baja nem lesz a táskának és a cipőnek.

ha katon a hátulja, az sem baj, egyáltalán nem lesz neki "annyi". nem egyszer mostam már gépben.

kifordítod, összehúzod a cipzárt, így a fém részek belül lesznek, de kapnak annyi vizet és mosószert, hogy mindkét oldal tiszta legyen , és a fémek sem érnek a dobhoz. mi baja lenne? egy nadrágon meg kabáton is van cipzár meg szegecsek.

sportcipőt is többször mostam már, köze nincs ahhoz, mint amikor körömkefével vagy szivaccsal megsúrolod. ég és föld a különbség. bakancsot nem mernék, de a sportcipő más.

ja, a táskára visszatérve, nem baj, ha karton, mert annyi varrás van a hátukon, az merevíti, a karton nem fog elszakadni vagy szétmállani, mert sok réteg, és sok a varrás, ami nem engedi, hogy elcsússzon. megpuhul, de majd visszaszárad.

2015. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jelentem: lehet!

A múlt hét végén voltam otthon,és a hatalmas hátizsákom kapott vagy 3~4 dl jó,friss főzésű törkölypáleszt.

Alig bírtam belerakni a 6kg-s elöltöltősbe,de sikerült...40 fokon,50 perces programon mostam ki-jó lett.

2015. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!