Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Telefondíszítés? Ti hogyan...

Telefondíszítés? Ti hogyan csináljátok, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A telefonom hátlapját szeretném kidiszíteni, úgy hogy csillogós legyen. Műanyag hátlapom van és arra gondoltam hogy csillogós körömlakkal festek rá? Az megszárad rajta? Mivel lehet lefújni hogy ne jöjjön le? A jó ötleteket értékelném!:)

2012. nov. 6. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy régebbi telefonommal csináltam ezt. Tökéletesen jó, folyamatosan zsebben hordtam, de nem kopott le. : )
2012. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
simán csak kenjem rá a csillogós körömlakkot vagy fújjam le valamivel pl hajlakk?
2012. nov. 6. 18:41
 3/7 anonim válasza:
ragaszthatsz ra strassz koveket, az most divat, es mintakat is kirakhatsz belole, vagy rajzolhatsz ra koromlakkal. Hogy az egesz feluletet lefesd, azt nem ajanlom, nem lesz olyan szep, mint egy kis foltbol latszik, en probaltam par evvel ezelott. Meg jo, hogy az csak egy proba volt. A telefonom hatlapjara pedig rajzoltam vekony ecsetes koromlakkal, es az tok jol mutatott. Nem kopott le, ne tegyel ra semmit. Az atlatszo koromlakktol nem lesz sima, mert nem lehet olyan szepen eloszlatni, hogy egyenletes felulet legyen. Sok sikert hozza. Ugy vigyazz, hogy lemosni nem lesz egyszeru, en amikor koromlakklemosoval nekialltam, kifeheredett az egesz muanyag. Azt a hatlapot nem is hasznaltam mar, ugyhogy jol gondold meg. Kovekkel egyszerubb, es konnyebben le is lehet szedni, akkor is, ha elrontod, vagy akkor is, ha mar meguntad.
2012. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerencsére fehér a hátlapom:)köszönöm:) körömlakkal ragasszam a köveket? vagy?
2012. nov. 6. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, körömlakkal. Az, hogy fehér a hátlapod, az még nem azt jelenti, hogy nem kophat le. Lehet, hogy szürkés műanyag az alapja, és úgy lett befestve fehérre, szóval tényleg hülyeség lenne az egészet befesteni.
2012. nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lehet olyan köveket venni, aminek az alján van egy kis ragasztós korong. Inkább olyat vegyél. Sőt, lenet venni kész mintákat is, amit csak egyben rá kell ragasztani.
2012. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy csináltam, h a fehér hátlapra átlátszó körömlakkot tettem és végig raktam az egész hátlapot kis srasszkövekkel:) Nagyon szép lett és nem jött le:)
2012. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!