Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Előbb mossak fel vagy előbb...

Előbb mossak fel vagy előbb porszívózzak/söpörjek fel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék nekikezdeni a takarításnak és nem tudom melyiket csináljam előbb.Teljesen mindegy? Vagy van vmi logikus sorrend?

előre is köszönöm!:)


2010. márc. 19. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de ez a kérdés komoly???? tök logikus, hogy előbb felporszívózol, és utána mosol fel. Ha fordítva tennéd, a koszt csak ide-oda tologatnád!
2010. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jólvanna nem sokat takarítottam még :/ igyekszem belerázódni.azért köszönöm a választ!:)
2010. márc. 19. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez nem volt kérdés, de azért megjegyezném, hogy föntről indulunk lefelé, tehát portörléssel kezdj, ha akarsz egyáltalán, mert különben a frissen felmosott padlóra hullik a por és semmi értelme nem volt az addigi munkádnak.
2010. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Portörlés,porszívózás és fölmosás majd alapos szellőztetés. :) Tényleg soha nem takarítottál még? Nem bántásként kérdezem.
2010. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nemigazán:S mindig csak anyának segítettem, de nem nagyon figyeltem oda :/ van vmi jó kis tippetek még? akkor írhattok:)
2010. márc. 19. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:
legelőször szedd össze a szemetet, pakold el a cuccokat. utána portalaníts, és utána seperj fel / porszívózz, és a legvégén moss fel :)
2010. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én porszívózás után szoktam portalanítani, mert a porszívó felkeveri a szálló port. Végén a felmosás.
2010. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ohh jeeeez.. és hány éves vagy? 12???

na mind1, a lényeget már felvázolták előttem.

és azt tudod hogy kell bekapcsolni a porszívót? ja, és hogy hogy néz ki egy felmosórongy?


:D

2010. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

miért kell elvenni a kedvét? Ez olyan mint a főzés...sokaknak már az anyukája se főz, nincs kitől megtanulja. Takarításnál nem figyelt. Ennyi. Tanácsot kért, nem kioktatást...

Először rakj rendet, vidd ki a szemeteket, stb. és utána törölj port, porszívózz, moss fel. Ezt sokaktól hallani, hogy a porszívó felkavarja a port...Hát, szerintem amelyik normálisan szív, az nem...

2010. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
felsöprés, porszívózás és felmosás
2010. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!