Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák ti mennyi ruhát...

Anyukák ti mennyi ruhát pakoltok be egy szárításra a szárító gépbe?

Figyelt kérdés
Szín szerint válogatjátok?Mennyi idő alatt lesz szekrény száraz a ruha?
2015. nov. 17. 11:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok még s minden jótanácsot ,tapasztalatott szívesen fogadok.Köszönöm.
2015. nov. 17. 11:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit kiveszek a mosógépből, azt beteszem a szárítóba és ennyi (kivéve persze amit nem tanácsos szárítani, fürdőruha, gyapjú stb). Hogy mennyi idő alatt lesz száraz, az attól függ mennyi cuccot teszel bele, én eléggé telerakom a mosógépet, így két órát szárítok utána.
2015. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És egyforma mennyiséget tudsz mosni és szárítani is?Nekem 9 kg-ig pakolható a szárítógép de a mosógép csak 5 kg-ig?
2015. nov. 17. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam: mosógép 5 kg, szárítógép 7 kg.

Ált. 2 adagot mosok, mindig van bennük olyan, ami nem való a szárítóba és vállfára rakom, így szépen berakom a maradék 2 mosást.

Szárítógépben nem kell színt szerint válogatni.

Ha telepakolom, akkor a szekrényszáraz 2,5 óráról indul, de nem emlékszem, hogy valaha is eddig szárított.

Gondolom, a tiedben is van páraérzékelő a dobban, úgyhogy eldönti magának, hogy meddig szárogat.

2015. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az enyémben semmilyen érzékelő nincs, csak simán egyetlen tekerős időkapcsoló és kész. Azt tudni kell, hogy a szárítónak nagyobb a dobja, de az ideális működéshez nem szabad telerakni. Nálunk ez úgy néz ki hogy amennyi befér a mosógépbe, az kb félig tölti meg a szárítót, és így pont jó (ha nagyon tele van, gyűrődnek a ruhák).
2015. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miket nem tesztek be a szárítógépbe?Akkor úgy a gazdaságosabb ha inkább kevesebb ruha s többször menjen?

Van benne érzékelő.

2015. nov. 19. 06:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Én igazából berakom a fürdőruhákat is, 1-2 alkalmat eddig gond nélkül kibírtak, csak a gyapjút nem teszem be. Esetleg a nagyon gyűrődős ingeket inkább vállfára. De nem kell ezt túlvariálni. A mosógépet se jó teljesen teletömni, amennyit abba beraktál, az mehet egyben a szárítóba.

Egy-két póló volt talán amin ilyen gumiszerű nyomott minta volt, és egyben lejött róla (nem azonnal, több alkalom után).

2015. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!