Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ecetes tisztítás után matt...

Ecetes tisztítás után matt fehéres lerakódás a mosógép dobon, mi ez?

Figyelt kérdés
Mosópor + öblítő adagolóba, plusz a dobba öntöttem ecetet kb. 2 litert összesen, álltam hagyni egy fél napot, majd elindítottam egy 90 fokos mosást. Szépen lement a mosás, és most hogy megszáradt a dob, ilyen matt fehéres réteg képződött rajta, ami vizes szivaccsal lemosható. Ez micsoda? Csak mert az ecetes "kezelés" előtt nem volt ilyen. Szükséges lenne még egy ecetes pucolás? Vagy elrontottam valamit?

2015. dec. 1. 00:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Tényleg remélem, hogy nem barmoltam szét a mosógépet. :D A szűrő teljesen tiszta.
2015. dec. 1. 01:19
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Ezt az ecetezést el kellene már felejteni,évekóta terjeng a neten ez a hülyeség.A sima 20% étkezési ecet a világon semmit sem fog csinálni.Tisztításra használj trisót.4-5 bő evőkanállal oldj fel forróvízben,és öntsd a dobba.Ezután mehet a 90C-os program.Elhanyagoltabb gépeknél sajnos 2-3X meg kell ismételni a folyamatot. Üdv! Mosógépszerelő.
2015. dec. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kipróbálom!
2015. dec. 1. 21:24
 4/5 anonim válasza:
Úgy kell csinálni, hogy beleöntöd a gépbe az ecetet, és az öblítő +a mosóporos részhez is ecetet öntessz. Összesen 1 üveg ecetet. Legalább 60 fokon elindítod a gépet. Én mindíg így tisztítom a gépet és mindíg csillog villog utána.
2016. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"mindíg csillog villog utána."


Gondolom minden ecetezés után apró darabokra szeded a gépet,és átnézed. :-)

2016. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!