Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A borszagot mivel lehet...

A borszagot mivel lehet semlegesíteni?

Figyelt kérdés
Kiömlött egy palacknyi bor az autóban a padlószőnyegre. Amit csak tudtam, papírtörlővel felitattam, most betettem egy szobai ventilátort, hogy szárítsa ki a szőnyeget. Annyira érződik a kocsiban az alkoholszag. A padlószőnyeget elég körülményes felvenni, csak tavasszal tudom megoldani. Addig is mit csináljak, hogy ne érződjék a büdös italszag (kb. olyan, mintha valaki behányt volna a kocsiba).

2015. dec. 5. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Szódabigbarbóna
2015. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:
56%

Miért körülményes? Rá kell szánni egy délutánt, kivenni az üléseket kicsavarozni a díszleceket kiszedni a patentokat és fölszedni a szőnyeget. Minél tovább halogatod, annál rosszabb, és előbb utóbb úgy is meg kell tenni.

Előre szólok, a TV-ből ismert "vizes porszívó" kb. annyit ér mint vaklovon a kontaktlencse. Fogj hozzá!

2015. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

"Rá kell szánni egy délutánt"


Hát igen, ha ért hozzá. És még akkor is, ha egy tisztességes óradíjat számítasz fel a saját munkádért, akkor kiderülhet, hogy sokkal olcsóbb egy autókozmetikába beadni, ahol előadva a történetet 2-3 ezer forintért speciális professzionális gépekkel megoldják a problémádat. (Te meg közben végezd a saját szaktudásod szerinti munkádat, és keresd meg a rávalót.)

2015. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!