Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dohányszagú könyvnek hogyan...

Dohányszagú könyvnek hogyan lehetne semlegesíteni a szagát?

Figyelt kérdés

Öreg,fűzött,vastag könyvről van szó.Jegyzetkönyv-féleség.(Tehát nem egy regény,üresek az oldalai)

Már írtam is bele tollal,ragasztgattam belemert tetszettek a megsárgult lapjai.Csak az a zavar,hogy dohányszagú.Sokat javult úgy egy éve a szaga,mivel aktívan használom,de még mindig zavar.Én nem dohányzom,a lakásban sem dohányzott soha senki,csak ez a könyv még az apámé volt,és ő meg dohányzott,akkor vehette át a szagot is.


Tudtok valami praktikát arra,hogy hogyan lehetne biztonságosan semlegesíteni a szagát?(Nem akarok helyette rózsaillatot sem.)



#dohány-szagú-könyv
2015. márc. 21. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed, akkor laponként át kell vasalni 180°C-os vasalóval.
2015. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Raod ki szellozni
2015. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy év alatt nem szellőzött ki, akkor teljesen valószínűleg sosem fog, de egy próbát megér: tedd egy nejlonzacskóba jó sok szódabikarbónával, kösd be a száját, és hagyd úgy egy-két napig. Valamennyit segítenie kell, mert a szódabikarbóna elnyeli a szagokat.
2015. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!