Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen vegyszert ajánlatok a...

Milyen vegyszert ajánlatok a kandalló üvegröl a korom eltávolitására?

Figyelt kérdés
Vagy tik milyen módon távolitsátok el a kormot az üvegröl?

2015. dec. 8. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Most volt akcióban a Lidl-ben a direkt erre való.


Én lekapom az ajtót,lefújom hideg zsízoldóval,és néhány perc állás után adok neki a magasnyomású mosóval.

2015. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor szereld le, állítsd bele vízbe, körömkefével sikáld le, egész könnyen megadja magát.
2015. dec. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krek87 ***** válasza:
100%
Én kicsit bevizezek egy újságpapírt beletunkolom hamuba és azzal dörgölöm át az üveget, ha vastag a koromréteg akkor ugyan ez a technika csak újság helyet körömkefével. Majd tisztára törölöm az üveget.
2015. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tik, mi? Há' mink nem távolíccsuk el, mer' jaóazúgy.

A ráégett korom ellen nem sokat lehet tenni. Lehet vakargatni, vegyszerezni, de nekem az jött be legjobban, hogy a következő megrakásnál hagyom rendesen felmelegedni a kályhát, attól majd leég. Illetve szezon végén nem árt megnézni, jól zár-e az ajtó: általában ott kormosodik nagyon az üveg, ahol a levegő be tud húzni az ajtó vagy az üveg tömítése mellett.

Az üvegre rakódó hamu ellen nagyon jó a korábban említett, Lidlben kapható tisztítószer, én utána még ablaktisztítóval is be szoktam fújni az üveget, mert kicsit csíkos marad. De a hideg zsíroldó is szépen hozza le a koszt.

2015. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mosószer+szivacs szépen lehozza.Utána Clin+papírtörlő.
2015. dec. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mosogatószivaccsal dörzsis felével szoktam sima normál ablaktisztítóval pucolni mindennap meg papírtörlővel a végén.
2016. jan. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kutykurutty1981 válasza:
Vizes papírtörlő hamuval + a nagyobb lángon égő tűz leégeti a nagyját.
2017. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vizes rongy hamuba mártva, aztán dörzsölni. Jobb mint bármelyik bóti kandalló üveg tisztító vegyszer, dörzsike!
2018. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!