Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a kedvenc öblítőtök?

Melyik a kedvenc öblítőtök?

Figyelt kérdés

Most a tavirózsás coccolino-t használtam, de megszokhattam az illatát, így váltanék. Szeretem az intenzív illatokat. A rózsaszínes coccolino-ról van valakinek véleménye? Mert a flakonban kicsit émelyítő volt az illata, kíváncsi lennék, hogy milyen lehet a ruhákon. Ez előtt pedig a lilát használtam.

Köszi előre is, mennek a zöld pacsik.


2015. dec. 18. 15:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
javítanék: megszokhattam az illatát, mert már nem érzem a ruhákon. :( vasalás után meg pláne nem.
2015. dec. 18. 15:47
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Én birsalma pálinkával öblögetek meg körtével. A ruhákon is jó illatuk van . Lilába még sose volt. Várom a zöld pacsit.
2015. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ment. De csak mert jót nevettem ;)



Valaki más esetleg?

2015. dec. 18. 18:13
 4/13 anonim ***** válasza:
én már elég régóta fekete Lenor (elegance) öblítőt használok, nagyon szeretem, jó sokáig tart az illata
2015. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Holnap megyek bevásárló-körútra, és beszerzem! :)

2015. dec. 18. 19:18
 6/13 anonim válasza:
Szia :) A Coccolino új öblítője is nagyon jó, Honeysuckle&Sandalwood, ajánlom ezt is, imádom :) Illetve Kék Lenor, bár néha nekem már émelyítő.
2015. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Silan új Aromatherapy aranyszínű öblítője.Nagyon finom illata van.
2015. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyári hónapokra ajánlom a lenor-tropicalt. Nagyon tartós az illata, és üde, nyári frissítő illata van.


off:

4. válaszoló! Ezt az öblítőt lehet még kapni bárhol? Csak mert régen használtam már, szerettem, és nemrég venni akartam, de feketében csak rózsásat és lótuszvirágosat találtam mindenhol. Épp nem volt szerencsém, vagy nem sok helyen lehet kapni ezt az illatot?

2015. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kb. egy, másfél hónapja vettem leárazva. Mindjárt két flakonnal, mert sende gyanúm szerint már megint variál a gyártó.

Folyton kivonják a forgalomból azokat az illatokat, amit szeretek :(

Nem tudom mi a fenének kell állandóan teljesen új (és számomra egyre 'meredekebb') illatokkal előállniuk! Legalább 1-2 régit hagyhatnának a választékukban.

2015. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

sziasztok! köszi a válaszokat. Vettem lenort, de annyira irritálta az orrom.. :(

Arany silan-t használ anyósom, vagyis most már 2 hete nem mert nem talál sehol. Nekem tetszett az illata, csak alig érezhető, de olyan tiszta illatnak tartottam.

2015. dec. 30. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!