Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszívót szeretnék vásárolni....

Porszívót szeretnék vásárolni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ezt a porszívót találtam: Electrolux ZTF7610EL ErgoEasy porzsák nélküli porszívó

Link: [link]

Mit gondoltok, szerintetek milyen az árához képest? Fogyasztás, teljesítmény, stb? Esetleg tudnátok ajánlani más gépeket ebben az árban?

Árban max 25 ezerig gondolkodok.



2016. jan. 2. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, csak ismert márka legyen, ne valami termékbemutatós 400 ezres kínai vacak.
2016. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van, imádom :-) Nagyon jól szív, könnyű kiüríteni. Ár-értékben is oké szerintem. Mióta kisgyerekünk van 1-2 naponta használjuk, bírja a strapát.
2016. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En a Dyson't ajanlanam.

Nekem van egy Dyson animal (kutya miatt), de fantasztikusan sziv.

A mult evben vettem meg egy Dyson DC45 kézi porszivot is.


Ha, tudtam volna, hogy ennyire effektiven teljesit es tenyleg olyan jo, amilyen a reklamban is hirdetik, akkor mar réges rég megvettem volna.

Nekem már annyi porszivom volt, de egyik sem er a Dyson nyomaba sem.

2016. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

#2 használat közben hányszor kell üriteni, ha egyáltalán kell?

#3 sajnos ez egy kicsit drága :D :/

2016. jan. 2. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a porzsák nélkülivel, hogy van benne egy harmonikaszerűen összehajtogatott szűrő, az összes port és szőrszálat ez fogja meg, gyakran eltömődik. Teljesen kitisztítani meg csak kompresszorral lehetne, ha vennék egyet 30 E-ért. Egy darabig kiütögeti az ember, de 2-3 év intenzív használat után már a szűrő belseje is annyira tele van, hogy már nem úgy szív.

Most textilporzsákos van, ezt sokkal jobbnak találom.

2016. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, úgy 3-4 porszívózás után ürítem (54 m2-es lakás), a szűrőjét kb havonta tisztítom ki. Az kicsit macerás, de ki is lehet mosni. Van hozzá pótszűrő is.
2016. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is porzsák nélküli van, nagyon jól szív, de az tény, hogy minden héten kifújatja a férjem a szűrőket kompresszorral. Ha nincs kifújatva, már nem szív olyan jól(:
2016. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kerdezö,


igen, a Dyson, a porszivok között az, ami az autok között a Ferrari.

Egy Opell'lel is celba ersz, meg a Ferrarival is, ... csak az utazasi komfort más.


Nekem már annyi porszivom volt, hogy együttveve még ket Dyson is kikerült volna az arukbol. Ha, ebböl a szempontbol közelitem meg azt, hogy drága vagy nem draga, akkor a Dyson olcsobbnak bizonyul.

A minöseget (a porszivasban) azonnal eszreveszed. Felporszivoztam a szönyeget a régi porszivoval, ami latszatra tiszta volt. Ezutan felporszivoztam ugyanazt a szönyeget a Dysonnal. Hihetetlen, hogy még mennyi port kiszivott belöle!!! A szönyeg szine is friss lett, mint uj koran.

En csak azt tudom tanacsolni, hogy gondold meg.

Az Elektrolux marka nem roszz, ha nem tevedek az ARG-hez tartozik.

A tapasztalatom az, hogy mostansag ugy gyartanak mindent, hogy egy termeknek csak a szavatossagi idöt szabad megérnie, aztan tönkremegy. A javitasa meg költseges, vagy körülmenyes. Igy a felhasznalo kenytelen egy uj termeket venni. A Dyson a minösegröl beszel.

2016. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elcsesztem Electrolux - AEG Group (???)
2016. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kínlódtunk mi is mindenféle vacakkal, porzsákossal, porzsák nélkülivel. Aztán találtam a lomisoknál egy Ghibli ipari porszívót, ami akkor ott a helyszínen el sem indult, viszont minden megvolt hozzá. Láttam a készülék burkolaton, hogy nem volt túl sokat használva (2012-es gyártású, szinte karcmentes a gép) és tekintettel arra, hogy ragaszkodtam hozzá, hogy "leégett szagát" érzek, a nem éppen hozzáértő tesvír odaadta kétezerért. Odahaza szétszedés után egy lecsúszott sarut találtam, amit visszadugtam a helyére. Rendeltem hozzá új szűrőt, porzsákokat, és azóta ez van. Szívóerejéről csak annyit, hogy a porzsák kiürítésekor nagyon figyelni kell. Autó takarítása után pl. volt már benne golyóstoll, svájcibicska, kulcscsomó, öngyújtó, és aprópénz (ülés mellé beeső tárgyak). Ezekhez pedig kell szippantani rendesen, hogy átjussanak a gégecsövön. Korábbi porszívóink a nyomába sem érnek, mindent kiszed a szőnyegből, főleg ha rá van adaptálva a forgókefe is, nem beszélve arról, hogy hordónyi mérete ellenére eddig ez a leghalkabb porszívónk. Nem tudom újonnan mennyibe kerülhet, de ha egyszer tönkremegy, ilyesmit fogok keresni helyette, az biztos.
2016. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!