Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tomi mosóporról vagy gélről...

Tomi mosóporról vagy gélről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék Arielről valami olcsóbbra,de jó minőségűre.
2016. jan. 2. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Tomi japánkert gélünk van, átlagos mosásokhoz teljesen jó. (Cudarabb kosz nem nagyon fordul elő, vagy ha mégis, azt előkezelem mosószappanal, folttisztítóval.)

Nem öblítőzünk, így megmarad az illata, ami szerintem nem harsány, diszkréten finom.

2016. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Tomi gélt használok fehér és színes ruhákhoz is. Kipróbáltam a mandulatejes változatot is, nekem mindegyik bejött. Nincsenek nagyon makacs foltok, de fehé ruhákhoz a mosószer mellé fehérítőt is szoktam használni, a színesekhez pedig adok folttisztítót is. Általános mosásra szerintem megfelel mind a por, mind a gél, bár a gélnek szerintem intenzívebb az illata is, és jobban fel is oldódik a vízben. Én örültem, amikor behozták ezeket a géleket a forgalomba.
2016. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!