Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér kabátomon sárga foltok...

Fehér kabátomon sárga foltok lettek mosás után. Mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Kimostam száradáskor nem volt semmi. Vigyáztam.is h ne legyen koszos,és 1 nap mulva látom h sárga foltok vannak rajta
2016. jan. 7. 08:19
 1/7 vatafak ***** válasza:
ecetes olló kiveszi
2016. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A citrom leve fehérítő hatású-Próbáld meg.Rácsepegteted a citromot a foltra, vársz vele egy fél órát-egy órát és ha úgy látod, hogy nem teljesen fehér, akkor Vanis folttisztítóval bekened , megint vársz vele és kimosod.Javasolnám még a foltra a sütőporos vízes pépet vagy a szódabikarbónás vízes pépet fehérítésre.Én ezeket külön külön függöny fehérítésére használom, a mosógépbe teszem.
2016. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt.hogy kell alkalmazni? Nem csak egy helyen van a folt,hanem az egész kabáton
2016. jan. 7. 08:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Toll kabát, macerás volt szárítani is,mindig rázogatni stb
2016. jan. 7. 08:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Tollkabátnál nincs esély, mert a toll okozza a foltot. Én is jártam így egy fehér pehelykabáttal. Hordhatatlan lett, kuka(:
2016. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elvinni tisztítóba, ha semmi nem válik be, azért ne dobd ki, hátha ők szépen ki tudják mosni belőle, és meg is szárítják neked.:)
2016. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na és ha kidobás helyett megpróbálnád a fekete kimoshatatlan filtollal úgy mintázni, hogy divatos legyen.Van ez a leopárd motívum pl. [link]
2016. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!