Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi történt a mosógéppel?...

Mi történt a mosógéppel? Megállt rajta a perc de valamit csinál.

Figyelt kérdés
Whirlpool 3 hónapos, eddig semmi baj nem volt vele, kimostam egy adag ruhát minden oké. Beraktam egy pulcsit 15 percesre és megállt 6 percnél a mutató, vagy 10 percig vártam, hogy mi lesz, utana kikapcsoltam, csurom víz volt a pulcsim, vissza centrifugalni, elindul de nem lesz kevesebb a perc mutató, csinál is valamit de a pulcsim ugyanolyan vizes maradt :( mi lett vele?? Mit csináljak?

2016. jan. 17. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez az egy pulóver van a dobban, akkor nincs nagy gond elvileg. Egyszerűen nem tudja megfelelően elhelyezni a dobban a pulóvert, így az egyensúly védelem nem engedi centrifugázni. A feleségem ugyanígy járt egy Zanussi mosógépnél az egyik plüss állatával, ami jól megszívta magát vízzel. Én ezt nagyon egyszerűen megoldottam: kitömtem a dobot régi, de száraz törülközőkkel. Középre be a gyerek kedvencét és láss csodát, egyből lement a centrifuga program. Próbáld ki te is. Ha nincs ilyen törülköződ, akkor más száraz ruha is jó lesz a szennyes tartóból. Ha megoldható, akkor egyből állítsd a centrifuga programra.
2016. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előző írta, nem képes kicentrifugálni mivel túl kevés a töltet, sajnos ez van ha számítógépet szerelünk a mosógépekbe is.

Túl okos!

2016. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beraktam a többi ruhát is, viszont totál más perceket mutat mostmár a mosási idonek :( 2 órás progi 14 perc meg ilyenek :( el merjem indítani ?
2016. jan. 17. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez természetes.

Úgy hívják hogy: FuzzyLogic

Azaz leméri a töltet súlyát és az energiatakarékosság érdekében ahhoz állítja a vízfogyasztást az időt stb...

Nyugodtan moss, menni fog...

2016. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lett, köszönöm a segítséget :)
2016. jan. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!