Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tároljam a bankszámlaki...

Hogyan tároljam a bankszámlakivonatokat?

Figyelt kérdés

Nekünk kb 3 bankból jön. Most egy dobozba gyűjtöm, de szeretném ezt leváltani, de semmi ötletem. Szeretném helytakarékossá tenni a dolgot.

Ti hogy gyűjtitek?


2011. nov. 10. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy gyűrűs mappáim vannak a könyvespolc alján, abban vannak "bugyikban": egy banktól egy adott évben érkezettek kerülnek egybe, és ráírom alkoholos filccel, hogy mi van rajta. Pl. OTP 2010. Nem csak a kivonatokat, hanem ha időnként egyéb érkezik, azt is beleteszem, mert annyi nem jön, hogy újat érdemes legyen nyitni. Így elég áttekinthető, ha kell valami, egy perc alatt megtalálom.
2011. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DannyZuko ***** válasza:
100%
Fűzős mappákban, genotermákban tartom az ilyesmit. Számlákat negyedévi bontásban kivonatokkal együtt.
2011. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent számlát, számlakivonatot egyetlen vastag gyűrűs mappába fűzök le úgy, hogy mindegyik fajta előtt van egy kartoncsík, ami felül túl lóg a mappán és annak a tetejére van ráírva, hogy t-home, e-on, OTP stb. Így akár becsukott állapotban is ki tudom keresni és ott felnyitni, ahol kell.
2011. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elektronikus számlakivonat. Helytakarékosabb, környezetkímélőbb, olcsóbb.
2011. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12,10 nyert.
2011. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, holnap beszerzem a mappákat.

12:10, igen, az egyik bankból már úgy jön :)

2011. nov. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!