Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Borotvahab flakonját hova...

Borotvahab flakonját hova kell kidobni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Külön kell gyűjteni. Minden évben, április elsején jön egy lila színű kukásautó, az szokta elvinni országosan. De ha adsz neki egy kis kenőpénzt, akkor a samponos flakonodat is elviszi!
2016. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csabesz80 ***** válasza:
Ha szelektív gyűjtésre gondolsz akkor a fém gyűjtő kukákba.
2016. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen fém gyűjtő? Nálunk van műanyag, üveg, papír és vegyes, de szerintem mindenhol csak ez a 4 van, nincs külön fém.
2016. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, egyrész már nincsen fém gyűjtő, de leginkább azért kérdeztem, mert rá van írva az ilyen gázos flakonokra, hogy nem szabad kidobni a többi közé, leeshetett volna, hogy ez a kérdésem lényege, vonatkozik ez a tejszínhab sprére, dezodorra, stb.
2016. febr. 18. 08:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, hogy nálatok mit kell együtt gyűjteni. Nálunk pl a műanyagokkal együtt viszik a tetrapakkot, és a fém dobozokat is. Gondolom a válogatási eljárás olyan, hogy könnyű szétválogatni őket.
2016. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mint modtam, ezekre rá van írva hogy robbanásveszélyes, és ne dobd oda, de asszem a kukára is rá van írva
2016. febr. 18. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes megkérdezni. Nálunk bele lehet dobni, a teljesen üres flakont. Még sosem volt belőle baj. Én össze is szoktam taposni (azt sem szabadna ugye).
2016. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csabesz80 ***** válasza:
a fém kuka a szürke. Ha az nincs akkor a sárgába szokás tenni de ez már helyfüggő. Részletek itt: [link]
2016. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csabesz80 ***** válasza:
fém kukák sok helyen valóban megszűnt mert kiborogatták sokan színesfémet keresve. Így legtöbbször már a műanyaggal együtt gyűjtik (így már nem éri meg nekik turkálni a műanyagban) és mivel a telepeken könnyen (automatikusan) szétlehet válogatni a műanyagot a fémtől.
2016. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Joe.38 ***** válasza:
Ha rendes akarsz lenni ! Ami jó és.dicseretes. Akkorha kinyomtál belőle mindent vágd ketté ! Esetetleg üss bele egy lukat mondjuk szög kalapács kivaló rá. Ezután nyugodt lehetsz nem.robba fel. És nálunk is a müanyaggal együtt a sarga kukába dobhatod. Vagy a sima válogatás nelkülibe !
2016. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!