Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógépet dugig szokás...

A mosógépet dugig szokás tenni ruhával?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de a párom tele teszi.
2016. márc. 4. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Én soha nem teszem dugig, mert akkor nem mindenhova jut mosószer és öblítő. Most pl. teljesen fél adagot mosok, mert tegnapról ennyi maradt, viszont ha több a ruha, akkor sem tömöm, inkább dobok be új mosást.

2016. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy belerakok egy elég nagy adag ruhát, de nem nyomkodom le/bele,hanem még férne bele pl egy fürdőlepedő,de azt már nem teszem bele.
2016. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha úgy 3/4-ig van, az eladó mondta a boltban, nem jó teletömni, mert nem tisztít olyan jól, és jobban gyűrődik is a ruha.
2016. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

megvan, hogy melyik programhoz hány kg ruha való. Ezt érdemes betartani, a megfelelő mosás érdekében. Minden mosógéphez van ilyen papír, amiben táblázatba van foglalva. De ha kell az adott mosógépét biztosan megtalálod a gyártó honlapján.

van ahol 3 vagy 5 kg ruha van a teljes programhoz, ez anyag, program stb ként változik.

de a mai alig vízzel mosógépeket nem érdemes tele pakolni, mert kevés vízzel mosnak és alig tudják a nagyobb mennyiségű ruhát kimosni.


például: [link]

2016. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem teszem tele, mert olyankor még az illata sem friss mosás után.
2016. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy max 3/4-ig szabad tenni, hiszen ha tele van, nem tudja rendesen kimosni.
2016. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az èn èdesapám is hajlamos teletömködni! Agyrèm! Nem szabad:) Ha tiszta, jó illatú ruhákat szeretnèl akkor maximum 3/4 rèszig pakold a gèpet! Így a mosószer, öblítő ès a víz is rendesen át tudja járni a ruhákat:)
2016. márc. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. És egy másik okot írnék, amit a többiek nem. Az enyém ugyan régi gép (H.Energomat), de egyszer több ruhát tettem bele, mint amennyit gondoltam és szoktam, és gyönyörűen elkezdett füstölni. Annyi mákom volt, hogy ez egy vezetékcsere lett tízezer forintból és nem a motorja ment rá.

Szóval persze, kinek milyen korú a gépe, de ezek után azért lehet egy új géppel se lennék olyan bátor, nehogy esetleg megerőltessem, nem lehet tudni.

2016. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Huh, az durva.


Ő nagyon sok öblítőt tehet bele, mert töményen öblítőszagú. Már émelyítően.


Ti előbb az öblitős doboz kupakba öntitek az öblítőt? Mennyit öntötök bele?

2016. márc. 20. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!