Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért szokás öblítőt használni?

Miért szokás öblítőt használni?

Figyelt kérdés
Ki miért használja?

2016. márc. 7. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
puha és illatos lesz a ruha, elvileg.
2016. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Semlegesíti a mosószer maradványokat.
2016. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Én az illata miatt. Találtam egy olasz márkát, mosás után nem a lakásunk, de az egész folyosó annak az illatában úszik, száradás után beteszem a szekrénybe a mosott ruhát és ott összeillatosítja a többit... isteni, egyszerűen imádom.
2016. márc. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Milyen márka?
2016. márc. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Felce Azzurra
2016. márc. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Azért az már inkább zavaróan illatos, egyenesen büdös ami ilyet tud. Gondolom mindenki találkozott már olyan emberrel aki magára öntött egy liter egyébként jóillatú parfümöt
2016. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
A mosószer végett, viszont utána még egyszer tiszta vízzel öblítem, ne legyen büdi, öblítő illata.
2016. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Úgy általánosságban, azt hiszem, hogy ez kifejezetten agymosás és reklámok eredménye a vegyipar további felvirágoztatására. Én eddig csak hátrányát találtam. A textilneműben bennmaradó öblítő rontja a nedvszívó képességet, ami törülközőknél és testi fehérneműnél hátrányos, ágyneműnél kellemetlen az erős illat. Ráadásul a mosógépek öblítő tartályában folyamatosan bennmarad a beszáradó maradványa.
2016. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, mi egy ideje nem használunk, és semmi hátrányát nem vettük észre... :-)
2016. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Antisztatizál, emiatt puha a ruha - főleg a műszálat is tartalmazó.

A törölközőket például nem szokatm öblítőzni, és a törölközést bőrradír helyett, az elhalt felhámsejtek eltávolítására használom, ha jó erősen átdörgölöm magam fürdés után a frottír törölközővel.

2016. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!