Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért szokás öblítőt használni?

Miért szokás öblítőt használni?

Figyelt kérdés
Ki miért használja?

2016. márc. 7. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Kb olyan mint fejfájásra gyógyszert szedni, tüneti kezelés. Ideig-óráig el lehet vele fedni, hogy nem sikerült tisztára mosni a ruhát.

Egyébként eltömi az anyag pórusait, nem szellőzik, ha beleizzadsz ragacsos és bűzös lesz,na meg a bőrnek sem tesz jót.

2016. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

"Találtam egy olasz márkát, mosás után nem a lakásunk, de az egész folyosó annak az illatában úszik, "


Én biztosan nehezen tolerálnám, ha ott laknék, és a te öblítődet kellene szagolnom akkor is, ha nem tetszik az illata.

Az amúgy tényleg igaz, hogy teleragad vele a mosógép adagolója, eldugul, és havonta ki kell operálni a mosógépből tisztítani. Akármennyire higítom fel, a jelenség fennáll.

2016. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

"Én biztosan nehezen tolerálnám, ha ott laknék, és a te öblítődet kellene szagolnom"

Jó, akkor majd a te kedvedért mindig elfedném jó kis káposzta- vagy pörköltszaggal, ami általában a panelek folyosóján terjengeni szokott. Azt tolerálnád? Vagy azt sem?

2016. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem bírjuk a szagát az émelyítő öblítőnek, ezért már évek óta ecetet használunk.

Tökéletes és jóval olcsóbb.

Érdemes kipróbálni.

2016. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%

"Jó, akkor majd a te kedvedért mindig elfedném jó kis káposzta- vagy pörköltszaggal, ami általában a panelek folyosóján terjengeni szokott. Azt tolerálnád? Vagy azt sem?"


Miért akarnál engem rákényszeríteni arra, hogy két rossz közül válasszak? Mivel szolgáltam volna rá erre? Miért nem lehet megmaradni a naturális, semleges pályán? Akár az illatokat, szagokat illetően is.

2016. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Eltüntetni a mosószermaradványokat. Ecetet és mosóparfümöt használok. Én sem szeretem az émelyítő öblítőszer illatot, régen is hígítottam, vagy kevesebbet használtam. A ruhán elég, ha lehet érezni, de ez sem feltétlenül fontos.
2016. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Azért használok öblítőt,mert anélkül durva tapintású és gyűrött lenne a ruha.Én sem szeretem az erős öblítő illatot,főleg nem az ágyneműn,meg a törölközőkön.Fehér Coccolinot használok de abból is csak keveset.
2016. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Én azért használok, hogy ne kelljen vasalni :) Ha teszek a gépbe, akkor a fregolin kilógja magát a ruha miközben szárad, nekem már csak össze kell hajtogatni, és be a szekrénybe :)
2016. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!