Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen takarítógépet érdemes...

Milyen takarítógépet érdemes vásárolni? Feltétlenül ilyen fajtát keresünk. Kisebb panzióba szeretnék használni, heti szinten kb 1-2 alkalommal használnánk.

Figyelt kérdés

3 félét néztem ki, ezek közül tudná ajánlani valaki nekem bármelyiket is? Főleg megbízhatóság szempontja volna a fontos.

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2016. márc. 14. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos akkor kezdjük az elejéről. A Zelmer nem készít nagyon rossz gépeket, de az ilyen vizes takarítógépek nem mondhatók túlságosan jónak, bár ez a gép nagyon csilli-villi, szóval szép. Hanyag anyagminőség, megnéztem a vízspriccelő fejet, ami recsegett-ropogott, ettől függetlenül lehet bírja a strapát. Nem beszélve arról, hogy több youtube-os vidót találtam, hogy a vadi új gép motorja igencsak furán szólt, olyan, mint egy utasszállító turbinája. Volt olyan video is ezek között, talán pont a kérdezett gépről, hogy ömlött orrán száján a víz. Azért összességében szerintem egy 3 csillagot megérdemel. Az ETA úgy tudom leállt a vízes takarítógépekkel, de ez egy masszívabb anyagból készült gépeket gyártott. Már csak néhány darab van itt-ott egyébként szerintem ezzel sem nyúlsz mellé.

Az utolsó viszont ebben az árkategóriában a legjobb választás, habár szerintem senki sem ismeri ezt a Gisowatt, egyébként olasz márkát. Bátran lehet használni mindenhol, láttam már ilyet én is megnéztem közelebbről, és nem mai csirke volt. A porlasztós feje olyan masszív, mint egy benzinkúti pisztoly, rendes anyagból készült, mondhatni ipari jellegű. Szerintem nem fogjátok tudni szétgyilkolni, bár a lelke ezeknek a gépeknek (szerintem), hogy használat után a permetező fejet tiszta vízzel átmosatni.

2016. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Mindenki!

Eddig porszívóztam, aztán jött a vödör és a felmosóbojt. Most takarítógépet vennék, hogy egyszerűbbé és gyorsabbá váljon a takarítás. Tényleg azzá válhat? Nem láttam ilyen gépet igaziból, pláne nem munka közben. Hogyan dolgozik? Köszönöm, ha információddal segítesz egy tudatlanon.

2016. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem:) Főleg akkor érdemes venned, ha nagyon erőteljesen igénybe van véve a szőnyeged. De az is kérdés mi a leghatékonyabb tisztítószer. Sajnos erre még nem jöttem rá:) De ezeket a gépeket használhatod autókárpit tisztítására is. Fontos tudni, hogy egy leszennyezett kárpitot be kell áztatni. Aztán magába a gépbe is érdemes tisztítószert tenni és így visszaszívatni.

Így működnek: Link: https://www.youtube.com/watch?v=d5IZKUIMaSA

2016. nov. 2. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!