Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Olcsó vagy drága mosószer a...

Olcsó vagy drága mosószer a jobb? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem telesen mindegy. ugyan az van benne mindegyikben csak a csomagolás a más. ha hatékonyabbá szeretnéd tenni a mosást akkor pluszba tegyél a mosószer mellé mosószódát.
2016. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én eddig mindig Bonust, Biopont, ilyesmit vettem. Most akciós volt a Persil, azt vettem. Van egy jó régi pulcsim,ami fekete-fehér csíkos,így mindig a feketékkel mostam. Be is szürkült szegény,így egy ideje csak itthonta hordtam. Aztán kimostam a Persillel, és olyan szép fehérek lettek a csíkok,hogy újra fel tudom venni máshová is, jeeee! :-)
2016. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Ariel vált be, mikor olcsóbbat próbáltam nem lettek szépek a ruhák, nincs ugyanaz mindegyikben, nem mindegy melyiket veszed, a drágábbak ÁLTALÁBAN jobbak, mint mindenben.
2016. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legjobb ha tájékozódsz az összetételekről. Sok az egyforma anyag, de akadnak különbségek és sok adalék (pl: a optikai fehérítő -ami csak becsapja a szemedet és valóságban nem fehérít).
2016. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persil párnácska,nekem bevált.
2016. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig a drágább mosószerek váltak be, Ariel, Persil, Tide.

A legjobban a Persil Sensitive-et szeretem, Tide-ot pedig az illata miatt a legvégső esetben veszem.

2016. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekunk a Tomi nevezetu valt be. Isteni finom az illata es a ruhak csillognak villognak! :);evek ota azzal mosunk. A citromossal,de neha a viragillatu. 1 liter 2500 ft sokaig eleg. Az arielnek furcsa szaga van... a tide meg... nem mondom hogy nem jo, hasznaltuk de a tomi valt be a legjobban :) ;)

Jaa es olcso : a sparban vettem 1x egy sajatmarkasat... nem rossz nem lett patyolat tiszta a ruha de jo volt. Azt ajanlom.

2016. márc. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!