Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Piros színű folyékony mosószer...

Piros színű folyékony mosószer befogja a fehér ruhákat?

Figyelt kérdés

5 literes folyékony mosószert vettem, elméletileg németből behozott, átcsomagolt. Ariel. A folyékony mosószer színe piros. Nem láttam még hasonlót..eddig csak kéket, zöldet. Valaki próbált már piros színű mosógéllel mosni?

Nagyon olcsó volt, gondoltam egy próbát megér, színesekhez simán teszem majd, de a fehérekben nem vagyok biztos. Köszönöm a válaszokat.


2016. márc. 16. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Már miért színezné be? A fehér ruhákhoz való gél is általában kék vagy zöld, de sosem lesznek a ruhák kékek és zöldek tőle.
2016. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető miután elméletileg németből behozott átcsomagolt...de lehet inkább valahol valami garázsba ki tudja miből összeöntögetett cucc. Ha normálisról van szó akkor nem fogja meg,de ha még is akkor már tudod,hogy extra gagyival átvertek
2016. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kék amiatt kék, mert optikai fehérítőt tartalmaz.

A sárguló ruhák (ha már fehérré mosni nem lehet őket) kis csalással fehérebbnek tűnnek - ahogy a költő is mondja "kékítőt old az ég vizében"... szóval nem mai trükk...

De el nem tudom képzelni, hogy miért kellene egy mosógélnek zöldnek, vagy pirosnak lenni.

2016. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Csak furcsáltam, mert soha nem láttam még piros színű gélt, pedig jó pár mosáson már túl vagyok :) Egy próbát meg megér. :)
2016. márc. 16. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne áltasd magad, az nem Ariel. Ha az lenne, mi értelme lenne átcsomagolni? Ragasztana rá egy magyar címkét, és kész.

De így, hogy neve sincs, és még olcsó is... persze, majd kint megveszi drágán - mivel márkás - költ a szállítására nem keveset, majd költ a csomagolásra, és még a végén olcsón is adja?

Ne vicceljünk már...

Hány zsibis mosópor lebukott már, hogy útszóró só van benne...

Ebben a gélben is van minden olcsó f-s, csak épp az Ariel összetevői nincsenek benne.

Ha szerencséd van, nem teszi tönkre a ruháidat. De azon se lepődnék meg, ha mégis...

2016. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hell-ikon ***** válasza:

Konkrétan piros színű gélt még én sem láttam, rózsaszínest már igen, színes ruhákhoz való olcsóbb szereknél.


Egyébként tényleg felvetül a kérdés, hogy ha tényleg németből hozták, akkor mi értelme volt az átcsomagolásnak? Elvégre EU-n belül nincs vám, amit meg kellene a határon fizetni. Ha mondjuk Ukrajnából hozták volna és átcsomagolták volna valami noname mosószer flakonjába, na akkor érthető volna, hogy a vám miatt kellett ez.


De az alap problémádra a megoldás rém egyszerű: próba mosás egy olyan fehér anyagon aminek már úgyis mindegy. :)

2016. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jelentem a mosószer átesett a próbán, nagyon szépen mos, kevés is elég belőle mert rendkívül sűrű. Fehéreket sem fogta össze.
2016. ápr. 1. 08:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig jelentem, hogy a legolcsóbb mosóporokkal mosok már vagy 4-5 éve, mióta egyszer hó végén ilyet vettem, mert épp nem volt másra pénzem, és konstatáltam, hogy pontosan ugyanazt teszi, mintha az 5000 ft-os Arielt venném meg. A foltot az se hozta ki jobban, ha egyszer olyan típusú folt, ami nem jön ki.

Az izzadságot, gyengébb foktokat pedig ezek az olcsóbbak is kihozzák.

2016. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gépház válasza:

Már a második mondatban fedeztem fel szerencsét a számodra...

Mivel azt írtad: "Ariel." Ezért már eleve nem lehet egy gagyi valami...

Viszont a többségnek igaza van (Válaszadók) hogy az Ariel-nek többféle ilyen, színes mosógélje, folttisztítója van. És azok is színesek, kékek, zöldek. Abban szintén igaza van az egyik commentelőnek, hogy ez csak optikailag színezett, viszont hatásakor, a színezőanyagot kiválasztja egy másik anyag...

Egy szó mint száz, jól kivannak fejlesztve.

Kétszer is megemlíted szövegedben, hogy mennyire olcsó volt. Máskor ettől nem kell félni, attól hogy valami olcsó lehet még jó.

Üdv: Gépház, gyakorikerdesek

2016. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

gépház, gyk......

még mindig nevetek...

:D


hagyjuk már!


ha valaki egy ilyen oldalhoz tartozna, nem kommentelne, főleg nem egy ilyen régi kérdésre, főleg nem így, hogy Commentelő és hasonlók

de legalább vicces volt. :D

2016. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!