Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Villanytűzhelyről mivel lehet...

Lotti1 kérdése:

Villanytűzhelyről mivel lehet a ráégett ételt letakarítani?

Figyelt kérdés
Fiam/14 éves/ nagyon jót akart,meglepett ,főzött.Nagyon ráégette az ételt a lapra.Mivel tudom leszedni?Már áztattam,befújtam,súroltam....
2016. márc. 22. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
gőztisztítóval vagy fémdörzsivel
2016. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fémdörzsi nem sérti fel?
2016. márc. 22. 22:02
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
Ha már szenes ami van rajta azt feloldani nem lehet. Nincs szén oldószer. :P Nézd meg egy erőd dörzsivel, gyengébb valami kaparással és ilyenek. Ha óvatosan tudod akkor egy tompa evőkéssel is, de figyelmesen.
2016. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hidegzsíroldó csodákat tesz.
2016. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyenről van szó?

[link]

Egyszerüen kapcsold be a legmagasabb fokozatba, és égesd le róla. Gyakorlatilag szén porrá égeted ami rajta van, majd vizes szivaccsal letakaritod. Lesz egy kis égett szaga, de másképp nem fog lejönni, vagy csak nagy kinlódások árán.

Én pl a grillezőmet is így szoktam letakaritani, ha készen vagyok a sütéssel, akkor a tüzön megforditom az öntöttvas grilllapomat, és szépen leég róla minden.

2016. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

van ezekhez a tűzhelyekhez egy ilyen pengével működő kaparó, ami kifejezetten erre van.

Ezen kívül létezik kerámialap tisztító folyadék.

[link]


[link]

ne súrold, mert karcos lesz!

2016. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!