Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szagtalanítsam a...

Hogyan szagtalanítsam a szobám a cigi szagtól?

Figyelt kérdés

Egy olyan házba kellett költöznöm, ahol az előző lakó az ágyban dohányzott. Cigi csikkeket találtam a gardrób mögött is. Füstös ázottkutyaszag uralkodik a szobában. Hogyan tudnám ezt eltüntetni? Nem saját lakás, csak pár hónapot maradok, festés és egyébb nagyobb dolgok a tulaj miatt kilőve. Mindent letörölgettem, de csak mosogatószeres ronggyal, átmenetileg, de nem sokat javult. A falak is ontják magukból a szagokat. Van erre valami megoldás? Milyen tisztítószereket érhető el a legjobb eredmény. Vannak házi tippek, tanácsok? A legnagyobb gócpont az ágy és a lepedő, ezzel tudok valamit kezdeni a szellőztetésén kívül.

Kérem, akinek van ezzel tapasztalata ossza meg velem, előre is köszönöm.



2016. máj. 1. 20:20
 1/6 anonim válasza:
Talán a füstölő! Illatos "zsákocska"! Szárított levendula, fahéj...
2016. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit ki lehet mosni (függöny, terítő, lepedő, stb.) mindent ki kell mosni. Illetve bérelj egy kárpittisztító gépet, elég,ha fél napra béreled, azzal át tudod tisztítani az ágyat, szőnyeget, kb 3000Ft fél napra. Plusz illatos gyertyát használj. Valamint van speckós spray is,de azt jek tudom,hol lehet kapni. De cigifüstre van direkt.
2016. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. Gépet nem tudom,h hol tudok bérelni, mert csak pár napja vagyok itt és ráadásul nem is Magyarországon. Füstölőre én is gondoltam, mosni mindent kimosok, szőnyeg az nincs. Legjobban az ágy matraca aggaszt. Az védőanyagját már kimostam, de magával a matraccal mit lehet kezdeni? Kb mennyi idő kell neki míg kiszellőzik?

Várom a további tanácsokat, tapasztalatokat. Konkrét illatosító márkát, típust tudtok mondani? Airwick, stb?

2016. máj. 1. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Baratom telen a folyoson dohanyzik, ott tobbet szelloztetek, illatos gyertyat gyujtok. De a leghatasosabb a szodabikarbona, 3-5 evokanallal teszek egy tálba es kiteszem masnap sehol a szag! ,
2016. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan gyertyák, amikez kifejezetten cigizőknek ajánlanak, némiképp semlegesíti a füst szagot a lakásban. De tényleg jó még a füstölő, elég intenzív illata van.
2016. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a szellőztetés segített. Ablak bukóra szinte mindig, ha meg lehet akkor kitárni.

Nekem nem jön be hogy egyéb szagokkal-illatokkal nyomjam el.

2016. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!