Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek? Anyukám kimosta a...

Mit tegyek? Anyukám kimosta a fehér tornacipőmet, de megfogta valami sárga, tuti osszemosta valamivel! Hogy szedjem ki belőle?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy összemosta, sok silány minőségű, Kínában gyártott cipő besárgul már az első mosásnál. Sajnos, nekem még a sárga foltot nem sikerült kiszedni semmiből.
2016. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áztasd ki. Aztán hipó vagy fehérotőzd :)
2016. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is hipo,viszont egy kis részen,lehetőleg alig látható helyen próbáld ki először, nem e sárgul be mégjobban az anyag.
2016. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyukád nem mosta össze semmivel. De legalább nyertél egy tapasztalatot. Mostantól tisztítsd a saját cipődet és kész.

Amúgy hiába hipózod ki, nem lesz jobb. A talpa gondolom szintén fehér gumi, azt nem fogod kifehéríteni, mindenhogy ronda marad. Ezek ilyen egy szezonos cipők, utána kuka.

Ha a talp rész nem zavar, a Vanish talán valamennyire kifehéríti. De egyszerűbb, ha veszel egy másikat és kész.

2016. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tegyél vizbe mosószódát és áztasd bele egy napra .esetleg áztatás közben mosószódás körömkefével dörözsöld át acipőt.Szerintem úgy kifogja fehériteni mint az állat.Hipó azért nem nyerő mer úgy tapasztaltam hogy fehéritésnél az inkább besárgitja az anyagot.Persze bizonyára vannak jobbminőségű hipók vagy fehéritő szerek ...20évvel ezelőtt én farmert egy két liternyi sima háztartási hipóval fehéritettem mertnem volt más de inkább sárgás fehér lett tőle meg foltos szóval a hipó fehéritéshez szerintem nem az igazi .20évvelezelőtt mondjuk még nem ismertük a mosószódát
2016. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gumicsizmás bagoly válasza:
Anyukád nem mosta össze semmivel. (én se lányomét, de úgy is sárga lett). Mostantól tisztítsd a saját cipődet és akkor nem lesz kit hibáztatni:) nem fog leesni a karikagyűrű a kezedről
2016. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fehérítős domestos. Hipotól lehet jobban besárgul.
2016. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!