Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen mosógéllel és...

Ti milyen mosógéllel és öblítővel mostok?

Figyelt kérdés
A kapszula nekem nem jött be, többször volt, hogy nem oldódott fel, pedig nem gagyit vettem, hanem Arielt. Most Eurós boltos mosógélt, és ugyanott vásárolt Mr. Ász öblítővel mosok. Szerintetek érdemes befektetni Persil, Ariel, Coccolino stb mosógélekbe/öblítőkbe? Van akkora különbség minőségben? Csak mert a Persil mosógélből kb 1 liter van olyan árban, mint az ismeretlen márkásból 3 liter.

2016. máj. 12. 13:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk az én esetem speciális. Nincsenek gyerekek, sáros, festékes ruhák, csak a használt (beleizzadt) ruháimat mosom, tahát különösebb szennyeződés nincs. Erre gondolom, az olcsóbb is jó. De a makacsabb foltokra? (Nem a Vanish reklámos sáros, kávés, rákakált foltra gondolok, hanem hétköznapi foltokra)
2016. máj. 12. 13:38
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek koszos ruháink, mindig 30 perces gyors mosással mosunk 40 fokon, kivéve a fehérneműket.


Mi a gyerek miatt vesszük mindenből a baby verziót, Ariel, Persil, Tomi amit szoktunk, öblítőnek mindig a Silan (mindig ez akciós a dm-ben:D).


Amíg egyedül voltam, én is LIDL márkás dolgokat használtam, tök simán jók voltak. De most így nem merem már gyerekkel. Annyi van, hogy az olcsó mosóporok nekem fogták a ruhákat, így inkább váltottam mosógélre már az olcsóból is (Teszkós, ilyesmi).

2016. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tomi nálam kizárva. Nem tudom, hogy mennyire igaz, de arról azt hallottam, hogy rákkeltő anyagot tartalmaz (ami a vegyipari nevével rajta is van a címkén).
2016. máj. 12. 14:58
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Utóbbi időben persil-t használtam, előtte arielt, ezek váltják egymást, mikor melyik akciós :) van egy gyerkőc, ezáltal koszos ruha is, szerintem ez így most teljesen oké.


Én minden tavasszal, amikor érzem a jó időt, mindig sárga lenort veszek, nekem a hangulathoz hozzá tartozik az illata, na meg az meleg hónapokhoz. :)

2016. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3: ahogy érzed, a Mr. Ász biztosan csupa jófejséget tartalmaz, hiszen olcsóbb, ami azt jelenti, hogy jobban ellenőrzött és jobb a minősége (nem).:)
2016. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lidlös mosógélt használok, Lenor orchideás öblítőt.
2016. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Saját magam készítem a mosógélt, és ecettel öblítek.
2016. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Mindig változó.

A kevésbé koszosakhoz Persil kéket. A koszosakat pedig Ariel porral mosom. Látható a különbség.

Az Ariel zöld folyékonya is jó, de egy idő után nekem büdös.

Az öblítő: fehér lenor vagy az új silan rózsaszín.

2016. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ariel porral. Soha nem jártam még úgy, hogy ne oldódott volna fel, és ár/érték arányban ez vált be a legjobban, mivel szeretjük az illatát, így nem kell mellé öblítőt venni. Az ajánlott mennyiség felét használom (50ml egy mosáshoz), így nagyon sokáig kitart és olcsóbb, mintha öblítőt vennék az olcsó mosógél mellé,amiből eleve több is kell :)
2016. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én persil és cocolinot használok. Régebben sosem használtam persilt, mert drágálom. Viszont a ruháim sose voltak annyira csodálatos illatuak. Úgy tanácsolta a sógornőm a persilt. Teljesen megvagyok elégedve ezzel az össze állítással, de mindig megvárom, hogy akciósak legyenek és akkor veszem meg őket.
2016. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!